i3 6100 ve GTX1060 Tabanlı Sistem

Fabron

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacaktı yaklaşık 2700TL(monitör hariç) bir bütçem var yeni bir kasa almayı düşünüyorum Asus Strix GTX1060 Bugün satışa sunuldu 1500TL gibi bir fiyatı var. Acaba i3 6100 ile beraber bir sistem toplasam i3 6100, GTX1060'ı besleyebilecek mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İ3 6100 skylake olduğu için besleyebilecektir ama ileriye dönük olması işin İ5 6400 ideal sanırım bütçenizi iki yüz tl felan artırmalısınız :)

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende i3 6100 ve gtx 960 var işlemci %90'nın altına inmiyor yani darboğaz %10 civarı ama oyun deneyimi olarak güzel ama uzun vadede kullanıyoruz hepimiz gün gelecek render almak isteyebilirsin i5 6500 almak uzun vadede daha iyi olabilir bu arada insanlar anakart'ta ucuza kaçıyorlar senin sistemin fiyat olarak uyumlu olsun birbirleriyle ben işlemcimden pişman değilim anakart ta b150 işlemciyle fiyat olarak dengeli ama güç kaynağını seçen ellerim kırılsaydıda almasaydım arkadaşlar ucuz güç kaynağı almayın yoksa aradaki 200tl fark fitil fitil burnunuzdan geliyor Corsair CoolerMaster Seasonic Thermaltake bunlardan başka tabi birkaç marka daha var bunlardan başka almayın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı