i3 7100 GTX 1050 Ti BF1 Kasma Sorunu

umut demiröz

Hectopat
Daha fazla  
i3 7100 GTX 1050 Ti var. DDR4 8 GB 2133 MHz RAM'larım var ancak BF1'de bi kasma var nedenini baya araştırdım ancak bulamadım. Acaba nedendir tüm driverler güncel ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fps düşük mü? Yoksa fps yüksek olmasına rağmen kasıyor mu? Sıcaklık ve Gpu kullanımı ne durumda? Oyun orjinal mi? Hangi çözünürlükte ve hangi ayarlarda oynuyorsun?

arkadaşlar aynı sorun bende de var Pc de 20 den fazla oyun var hiçbirinde sıkıntı yaşamazken sadece BF1 in Mp modunda sıkıntı yaşıyorum
Ultra ayarlarda 1080p de oyun 60 fps i görmüyor (ort.25)
en düşük ayarlarda 1080p de oyun gene 60 fpsi görmüyor (ort. 25)
oyunu 720 p ye çektim Dx12 yi etkinleştirdim artık 60 fpsi görüyorum en düşük ayarlarda (ultrayı denemedim) fakat gene de aralarda fps düşüşleri oluyor

bence kesinlikle ram le alakalı değil zaten minimum gereksinim 8 gb single dual olayının da etki eder fakat 25 den 60 a çıkaracağını sanmıyorum yabanı forumlardaki herşeyi yaptım artık format atıcam en son çare

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı