i3 7100 ve 1050 Ti sistem toplama

DeadsCrazy

Kilopat
Makaleler
1
  • Anakart: MSI B250M PRO-VD Intel B250 Soket 1151 DDR4 2400MHz VGA&DVI Anakart
  • İşlemci: Intel Core i3 7100 Soket 1151 3.9GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci
  • Kasa: FRISBY FC-8860G 500W USB 3.0 MidT GAMING KASA
  • Monitör: BENQ 21.5" GW2270 VA Panel Full HD Led Monitör
  • Ekran kartı: MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC GDDR5 128Bit NVidia DX12 Ekran Kartı
  • RAM: Crucial 8GB Ballistix Sport LT DDR4 2400Mhz CL16 1.2V PC RAM
  • Harddisk: WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

Son düzenleyen: Moderatör:
ne farkı oldugunu sorabilirmiyim ?
Kasanın içindeki hava sirkülasyonu, kablolama, sıcaklık farkları sizin sisteminizi iyi ve kötü yönde etkiler. Frisby kasanın içine bakmadım açıkçası, ancak kasanın içi her ne kadar iyi de olsa içinde gelecek olan PSU kalitesiz bir PSU, herhangi bir elektrik kesintisinde, sistemi uzun süre kullandığınızda veya ileriye dönük olarak gelecekte kalitesiz olduğu için size, evinize ve bilgisayarına arızalanması yaparak zarar verir, kalitesi ortada bir PSU. Ancak benim atmış olduğum kasa dünya markası olan bir firma ve kasayı da uzun zamandır takip ediyorum ben de kendi sistemimde sizinki ile aynı parçalarla kullanacağım. Sadece anakart değişik olacak ama genel olarak aynı. Sizi daha iyi kaliteye sahip bir ürün almanızda ısrarcıyım günümüzde bilgisayar zor toplanıyor zaten bu fiyatlarda, riske atmayın. Ayrıca İtopya güvenilir bir sitedir.

benim dedigim kasada daha sonra PSU değiştirile biliyor mu?

Kasanın içindeki hava sirkülasyonu, kablolama, sıcaklık farkları sizin sisteminizi iyi ve kötü yönde etkiler. Frisby kasanın içine bakmadım açıkçası, ancak kasanın içi her ne kadar iyi de olsa içinde gelecek olan PSU kalitesiz bir PSU, herhangi bir elektrik kesintisinde, sistemi uzun süre kullandığınızda veya ileriye dönük olarak gelecekte kalitesiz olduğu için size, evinize ve bilgisayarına arızalanması yaparak zarar verir, kalitesi ortada bir PSU. Ancak benim atmış olduğum kasa dünya markası olan bir firma ve kasayı da uzun zamandır takip ediyorum ben de kendi sistemimde sizinki ile aynı parçalarla kullanacağım. Sadece anakart değişik olacak ama genel olarak aynı. Sizi daha iyi kaliteye sahip bir ürün almanızda ısrarcıyım günümüzde bilgisayar zor toplanıyor zaten bu fiyatlarda, riske atmayın. Ayrıca İtopya güvenilir bir sitedir.

degişiyorsa dediginiz markadan bu var olur mu kaliteli mi ?

THERMALTAKE LITEPOWER 550W GÜÇ KAYNAĞI

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı