i3 7100 ve GTX 1050 GTA 5 Online'da Kasıyor

twilightsun

Centipat
Öncelikle sistemimi belirtecek olursam şu şekildedir kendileri:
  • ASUS H81M-D Anakart
  • İ3 7100 3.9 GHz işlemci
  • MSI GTX 1050 Ekran kartı
  • 1 TB 7200 RPM Hard disk
  • 8 GB 2133 MHz Aegis RAM
  • Zalman ZM500-Le PSU
Oyun ayarlarımda ise sadece Reflection Quality, Texture Quality ve Shader Quality High seviyesinde. Kalan ayarlardan Tesellation ve Ambient ayarı dışında hepsi normal.
Ama bu ayarlarda 45-50 FPS alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
i3-7100 online modunda yetersiz kalıyor olmalı. Ayrıca arkadaşın dediği gibi çift kanal RAM işlemcinizi rahatlatacaktır.

bendede i3-7100 var ekran kartım rx 460 2gb aynı sorun senin gibi bende var ama sadece takılma yapmamız gereken ful high yapmak işlemci darboğaza düşüyor ben çaresini vsync açarak deniyorum ve biraz da olsa darboğazı azaltıyor tek çözümü de 1080 p monitör yada işlemci değiştirmek
1080 p monitörün varsa deniyebilirmisin bendede gta takılma kasma vardı işlemci çok kullanabilir.
msi after burner denemeni isterim sistemin ne kullanıyor kullanmıyor diye ben işlemci yetmediği için 1080 p monitörüm yoktu tv taktım gta yüksek ayarda kasmadan oynadı drop yemeden demek istediğim belki ekran kartın fazla kullanmıyordur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı