i3 7100 ve GTX 1050 Ti oyun performansı

Enes Altunbey

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yeni bir sistem topladım sadece oyunlarda nasıl performans verir onu soracağım. (GTA 5, Far Cry 3 vb.)
Sistem;
  • Intel i3 7100 7.Nesil 3.9 GHz İşlemci
  • 8 GB RAM
  • MSI Gamex GTX 1050 Ti

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'ya GTX 1050 Ti and i3 7100 game test yaz orda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep Abi Sizin Fikriniz Ne ?

Bir de işlemciyi daha almadım maddi durumdan ötürü parça parça taksitle alıyorum.
Pentium G4560 mı alsam yoksa İ3 7100? Araştırdım biraz da G4560 İ3 7100 kafa tutuyor. Arada 1-2 FPS var, sizce?

Recep Abi Sizin Fikriniz Ne ?

Birde İşlemciyi Daha Almadım Maddi Durumdan Ötürü Parça Parça Taksitle Alıyorum
Pentium G4560 mı Alsam Yoksa İ3 7100 Araştırdım Birazda G4560 İ3 7100 Kafa Tutuyor Arada 1-2 FPS Var Sizce
G4560 al ya i3 parasının hakkını vermez ama ben Ryzen serisine geç derim, daha yüksek performans alırsın.

G4560 al rahatına bak.

Far cry 3 ultra ayarda oynar mıyım? Oyunlarda sıkıntı olmaz diyorsun ben zaten sistemi zorluyan oyunlar oynamıyorum. Max Payne 3, Far Cry 3, GTA 4 gibi oyunlar sıkıntı çıkmaz demi?

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
Arkadaşlar bugünü gittim vatan bilgisayara g4560 kalmamış i3 7100 aldım. Bir de anakarta montajını yaptım daha diğer parçaları almadım kasa felan sorun olmaz demi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı