i3 8100 için ekran kartı önerisi

Hocam 800 TL'ye GTX 970 var, biraz eski bir model ama 1060 3GB ile RX 570 ile benzer güce sahip bir karttır kendisi, halen kullanılabilir bir kart bana göre üzmez.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...geforce-gtx-970-rog-strix-4gb-811744570/detay
Alakanız için çok teşekkür ederim, ya letgo olsa yüz yüze görüşme olduğu için kafam rahat olurdu haliyle. Peki ben bu linki verdiğiniz arkadaşa nasıl güvenecem hocam ? O İstanbul'da ben Antalya'da :) Yani bu forumdan birisi mi

Alakanız için çok teşekkür ederim, ya letgo olsa yüz yüze görüşme olduğu için kafam rahat olurdu haliyle. Peki ben bu linki verdiğiniz arkadaşa nasıl güvenecem hocam ? O İstanbul'da ben Antalya'da :) Yani bu forumdan birisi mi

Forum üyesi olup olmadığını ben de bilmiyorum, güven faktörü de çok önemli bir kriter dediğiniz gibi ama bana kalırsa bu ikinci el ekran kartı alma işinin, corona olayları düzelip her şeyin eski haline dönmesinin ardından elden test edilip alınması çok daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum.

Hocam 800 TL'ye GTX 970 var, biraz eski bir model ama 1060 3GB ile RX 570 ile benzer güce sahip bir karttır kendisi, halen kullanılabilir bir kart bana göre, üzmez.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...geforce-gtx-970-rog-strix-4gb-811744570/detay

Evet GTX970 de güzel bir tercih olur kendim de kullanıyorum gayet memnunum.

Sarı siteden arayınca Antalya'da bunu buldum yakınsa size deneyip alabilirsiniz.

Dh forumda da bunu buldum üyenin bolca referansı var 900e bırakırsa alınır.

Son düzenleme:
Evet GTX970 de güzel bir tercih olur kendim de kullanıyorum gayet memnunum.

Sarı siteden arayınca Antalya'da bunu buldum yakınsa size deneyip alabilirsiniz.

Dh forumda da bunu buldum üyenin bolca referansı var 900e bırakırsa alınır.
Yazıyorum umarım bırakır :D

Geri
Yukarı