i3-8100 RX 570 sistem PUBG'de kaç FPS verir?

05Murat05

Decapat
i3-8100 3.6 GHz işlemci
Asus ROG Strix B360 anakart
8 GB 2666 MHz CL16 RAM
1 TB 7200 RPMHDD
240 GB WD Green SSD
Sapphire RX 570 4 GB 256 bit GDDR5 ekran kartı
PUBG'de kaç FPS alırım?

Hocam internette çok test var, keşke baksaydınız.
Medium ayarlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
High ayarlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam internette çok test var, keşke baksaydınız.
Medium ayarlar:
High ayarlar:
Bu testlerin gerçeklik payı var mı? İnsan inanmak istiyor ama fake de olma payı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS'yi takıntı haline getirirsen oyun oynayamazsın. Ben FPS takıntılı olduğum için gözüm hep sol üst köşede oluyor. Şahsen 1050 Ti kullanıyorum doku ve kenar yumuşatma orta olacak şekilde 60 FPS üstü alıyorum yani 60 FPS üstü garanti diyebilirim o kartla. :)

İçimi rahattınız hocam :) Daha önce CS:GO harici FPS oyun oynamadım o yüzden FPS'ye pek takıyorum diyemeyececğim. PUBG gibi oyunları oynar mıyım merak ediyorum sadece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı