i3 8145u sistem CS:GO kaldırır mı?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar öncelikle benim bir laptopum var. Bu laptopum CS açar mı? Açarsa kasar mı? Ya da orta ayarda kaç FPS verir?

İşlemci: i3 8145u.
RAM: 4 GB.
E. Kartı: UHD 620.
Depolama: 128 GB NVMe SSD.

Düşük çözünürlük ve ayarlarda oynatır. +60FPS alırsınız diye düşünüyorum. Lakin sık sık drop olur, zira işlemciniz "U" ibareli. Düşük TDP değeriyle çalışan, performansı diğer işlemcilere göre bir hayli kırpılmış işlemci türünden. Isındıkça frekans düşürecektir. Bu da anlık takılmalara, droplara neden olacaktır.

Düşük çözünürlük ve ayarlarda oynatır. +60FPS alırsınız diye düşünüyorum. Lakin sık sık drop olur, zira işlemciniz "u" ibareli. Düşük TDP değeriyle çalışan, performansı diğer işlemcilere göre bir hayli kırpılmış işlemci türünden. Isındıkça frekans düşürecektir. Bu da anlık takılmalara, droplara neden olacaktır.

Laptopa RAM ekleyip ve bir soğutucu alırsam performans yüksekliği yaşar mıyım? Laptop 32 GB RAM destekliyor ayrıca.

Laptopa RAM ekleyip ve bir soğutucu alırsam performans yüksekliği yaşar mıyım? Laptop 32 GB RAM destekliyor ayrıca.

Uyumlu bir 4 GB RAM, temizlik, macun değişimi ve soğutucu ile, 800x600 veya 640x480 Low'da 50-60 FPS verir diye düşünüyorum. Bir de hellian ın FPS artırma viedosunu uygulayın çok faydasını gördüm minimum 130-140 alıyorum.

Uyumlu bir 4 GB RAM, temizlik, macun değişimi ve soğutucu ile, 800x600 veya 640x480 Low'da 50-60 FPS verir diye düşünüyorum. Bir de hellian ın FPS artırma viedosunu uygulayın çok faydasını gördüm minimum 130-140 alıyorum.

Cihaz 6 aylık macuna gerek var mı?

Geri
Yukarı