i3-9100F için anakart önerisi

Badumein

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi, Gigabyte H310M s2v kullanmaktayım Bluetooth ve Wi-Fi yok bunu değiştirmek istiyorum fakat çok kararsızım öneri alabilir miyim?
Intel® Core i3-9100F 3.60GHz(4.20GHz)
16 GB HyperX Fury 3200MHz 2X8.
NVIDIA GTX 750 Ti 2 GB 128 bit.

Bluetooth ve Wi-Fi yok.

O zaman siz bulun bari. Ayrıca Bluetooth içeren anakart olduğunu pek zannetmiyorum. Yani incelemelerinde hiçbir anakartta dikkatimi çekmemişti. Ayrı USB olarak Bluetooth alacaksınız. Wi-Fi için zaten herhangi bir sorun olacağını zannetmem ekstra vereceğiniz para yerine USB 3.0 bir Wi-Fi adaptörü alın cebinize biraz para kalır. Ayrıca o işlemciyi satıp i3 10100F almanız daha hayırlı olur.

O zaman siz bulun bari. Ayrıca Bluetooth içeren anakart olduğunu pek zannetmiyorum. Yani incelemelerinde hiçbir anakartta dikkatimi çekmemişti. Ayrı USB olarak Bluetooth alacaksınız. Wi-Fi için zaten herhangi bir sorun olacağını zannetmem ekstra vereceğiniz para yerine USB 3.0 bir Wi-Fi adaptörü alın cebinize biraz para kalır. Ayrıca o işlemciyi satıp i3 10100F almanız daha hayırlı olur.

i3 10100F evet bunu işlemciyi alırken Vatan çalışanı çok ısrar etmişti saflık yapıp almadım şimdi de Vatan bilgisayarda çalışıyorum ve fiyatı uçmuş bulunmakta ama işlemcimi yükseltme de karasızdım sizde böyle bir yorum yapınca netleştirmiş bulunmaktayım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı