i3 9100F sistem alınır mı?

Ben size bir soru sordum. Darboğaz nedir diye bir soru sormadım ki.
Sadece GT 1030 ile i3 9100F işlemcinin darboğaz yapacağı bir unsur olmadığını düşünüyorum.
Zaten sorunun cevabı da konunun içinde idi. Yani kısaca ekran kartı işlemciye yetişemeyecek, ve bu yüzden yüksek işlemci düşük kart olduğu için evet işlemci darboğazı yapar. Ama dikkatinizi çekerim burada durum alışılagelmiş olan işlemci yetersizliği değil ekran kartı yetersizliği ile oluşan darboğaz.

Sizi forumdan banlamak lazım.
Bu sizi ilgilendirmez. Bir şeyi bilmiyor, yanlış biliyor olması onun buradan atılmasına sebep olamaz. Aksine sizin gibi moral bozan insanların ban yemesi lazım.

Peki.

Dostum bırak bunları laf anlatsan da anlamazlar

Zaten sorunun cevabı da konunun içinde idi. Yani kısaca ekran kartı işlemciye yetişemeyecek, ve bu yüzden yüksek işlemci düşük kart olduğu için evet işlemci darboğazı yapar. Ama dikkatinizi çekerim burada durum alışılagelmiş olan işlemci yetersizliği değil ekran kartı yetersizliği ile oluşan darboğaz.

Bu sizi ilgilendirmez. Bir şeyi bilmiyor, yanlış biliyor olması onun buradan atılmasına sebep olamaz. Aksine sizin gibi moral bozan insanların ban yemesi lazım.
Benle düzgün bir şekilde tartıştığın için çok teşekkür ederim dostum. İyi forumlar...

Bilmiyor olması değil bilgisinin yanlış olduğunu ilgili konuyu okuyup bilgilerini dogrulamasını söylediğimiz halde kendi bildiğini okuması.

Bilmiyor olması değil bilgisinin yanlış olduğunu ilgili konuyu okuyup bilgilerini doprulamasını söylediğimiz halde kendi bildiğini okuması.

Kendi bildiğimimi okumam? Boş yapıyorsun
Biz burada tartışarak fikir alışverişi yapıyoruz ve siz kalkmış kendi bildiğini okuyor, diyorsunuz
Daha şimdiye kadar anlamadıysanız bura forum. HATIRLATAYIM DEDİM!

@İNTEL'ci DEDE
Yazdığım mesaj gözünden kaçmış olabilir veya o konuda tam anlayamamış olabilir. Bu doğal bir şey. Ayrıca diyelim ki gördü, okudu, anladı ve yine de kendi bildiğini okudu. Ban yiyip yemeyeceğine siz mi karar veriyorsunuz? Eğer ters bir durum görüyorsan mesajın sol altındaki "Rapor" butonuna basarsın ve sana göre yanlış olan kısmı yazarsın, tıpkı demin senin yorumuna yaptığım gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı