i3-9100F sistem Google Chrome'da gezerken kasıyor

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Google Chrome'da Windows 11 güncellemesi ve ekran kartı sürücüsü güncellemesi yaptıktan sonra sayfada gezerken anlık olarak kasma yaşamaya başladım. 2 monitör var ve monitörlerin birinde meydana geliyor. Sebebi ne olabilir?
ASUS Prime H310M-F R2.0
Intel Core i3-9100F
16 GB RAM
Radeon RX 560
Windows 11 21H2

Hocam selamlar. Ben de hazır sistem almıştım dün ulaştı. Her şeyi güncellememe rağmen belirttiğiniz gibi ne yaparsam yapayım saniyelik donmalar oluyor. Mouse ışınlanıyor vesaire. Aynı mı sizde de?

Hocam selamlar. Ben de hazır sistem almıştım dün ulaştı. Her şeyi güncellememe rağmen belirttiğiniz gibi ne yaparsam yapayım saniyelik donmalar oluyor. Mouse ışınlanıyor vesaire. Aynı mı sizde de?
Böyle bir şey yaşamadım fakat farklı sorunlarla karşılaştım. Hangi ekran kartını kullanıyorsun?

chrome://flags ayarlarına girip arama kısmına "Choose ANGLE graphics backend" yazın. Seçeneklerden sırasıyla OpenGL ve D3D11on12'yi seçip tarayıcıyı test edin. Chrome varsayılan olarak D3D11 kullanıyor. Ben de D3D11'de sorunlar yaşıyordum D3D11on12'ye geçince Chrome dile geldi diyebilirim. :) Yine düzelmezse son çare olarak donanımsal hızlandırmayı kapatmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı