i3-9100F ve GTX 1650 tabanlı sistem nasıldır?

Biliyorum maalesef tek site zorunlu yayın falan açmayacağim sadece oyun için bilgisayar bu yüzden parçalardan kısmaya razıyim.
Anlıyorum. Fakat şunu diyeyim. Sadece Sinerji'den toplamak kötü olur. Farklı sitelerden aynı fiyata daha da iyi performans almak varken sadece Sinerji'den almak... Sizin kendi tercihiniz.

Sinerji'de ucuz 1650 Super olarak bu kart var ama PC toplama sihirbazında yok sanırım.

Bu var ama PSU'ya güvenmemek lazım, SSD'nin de markası belirsiz ve sorun yaşayanları görmüştüm. SSD çıkarılıp başka bir SSD takılırsa belki iş görür. PSU yüzünden tercih sebebi değil bana göre.

SPEC-05 ve B450M S2H ile 4579.52 TL oluyor ama ekran kartı AMD. SPEC-05'in de soğutması kötü ama bu seçeneği de ekleyeyim.

Anakart ve kasa yüzünden içime sinmese de bu var:

Pollux 3AN | Game Garaj
Bir de 700-750 TL'ye monitör mis gibi olur.
Bu mesajı 100 mesajım olsun diye yazıyorum.

Benzer fiyat benimkiyle fakat 3100 için PSU ve SSD'den kısmaya deger mi bana pek guven vermediler ayrica depolama olarak 480GB olmasi lazim elimde HDD yok 240 GB bana asla yetmez.
Sinerji'de ucuz 1650 Super olarak bu kart var ama PC toplama sihirbazında yok sanırım.

Bu var ama PSU'ya güvenmemek lazım, SSD'nin de markası belirsiz ve sorun yaşayanları görmüştüm. SSD çıkarılıp başka bir SSD takılırsa belki iş görür. PSU yüzünden tercih sebebi değil bana göre.

SPEC-05 ve B450M S2H ile 4579.52 TL oluyor ama ekran kartı AMD. SPEC-05'in de soğutması kötü ama bu seçeneği de ekleyeyim.

Anakart ve kasa yüzünden içime sinmese de bu var:

Tesekkur ederim attiklariniza baktim eger sistemi yeterli bir fiyata satabilirsem 4600 bandina cikabilirim kasa için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı