i3-9100F ve RX 580 sistem toplama

Dogus123

Decapat
Daha fazla  
Bu arkadaş 1 hafta önce toplamış sistemi ve hoşuma gitti açıkcası. İnternetteki testleri güzel geldi gözüme, ailevi sebeplerden dolayı satıyor. 4000TL'ye sizce verilir mi? Tavsiye arıyorum.

Özellikleri.

ASUS B365M-K anakart (Aydınlatmalı modeli)
i3-9100F işlemci base 3.6 Turbo ile 4.3 GHz (Stok soğutucu.)
HyperX Fury 8 GB 2400 MHz DDR 4 RAM.
High Power 600W 80 + güç kaynağı.
James Donkey 240 GB SSD.
320 GB HDD.
Everest X-lıne RGB kasa.
Sapphire Nitro+ RX 580 4 GB (Overclock Edition)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaş 1 hafta önce toplamış sistemi ve hoşuma gitti açıkcası. İnternetteki testleri güzel geldi gözüme, ailevi sebeplerden dolayı satıyor. 4000TL'ye sizce verilir mi? Tavsiye arıyorum.

Özellikleri.

ASUS B365M-K anakart (Aydınlatmalı modeli)
i3-9100F işlemci base 3.6 Turbo ile 4.3 GHz (Stok soğutucu.)
HyperX Fury 8 GB 2400 MHz DDR 4 RAM.
High Power 600W 80 + güç kaynağı.
James Donkey 240 GB SSD.
320 GB HDD.
Everest X-lıne RGB kasa.
Sapphire Nitro+ RX 580 4 GB (Overclock Edition)
Hayırlı olsun öncelikle. Tek göze çarpan kasa ve SSD'nin markaları güven vermemesi.

RX 570 yapıp SSD çıkarıp Apacer S340 240 GB alabilirsiniz.

Hayırlı olsun öncelikle. Tek göze çarpan kasa ve SSD'nin markaları güven vermemesi.

Teşekkür ederim fakat bende çok iyi bilmiyorum he değerini hem sorunları vs... Hemen değil ama bir süre sonra SSD değiştirebilirim kasayla ilgili nasıl bir sorun yaşarım sizce?
RX 570 yapıp SSD çıkarıp apacer S340 240 GB alabilirsiniz.

SSD işini halledeceğim aslında daha sonra alacağım SSD ama RX 580 varken 570'e bilmediğimden soruyorum da biri daha güncel biri daha eski şu anki ekran kartı ile ilgili nasıl bir sorun ile karşılaşabilirim durumu kestirebiliyor musun?

Teşekkür ederim fakat bende çok iyi bilmiyorum he değerini hem sorunları vs... Hemen değil ama bir süre sonra SSD değiştirebilirim kasayla ilgili nasıl bir sorun yaşarım sizce?
Önü mesh değil. Çok az ısınma yapabilir. Sizi idare edecektir. SSD'de ise o markaya fazla kaliteli değil diyorlar. Onun için öneri yapabilirim.

WD 240 GB SSD.
Kingston A400 240 GB SSD.
Gıgabyte UD 240 GB SSD.

Bu SSD'ler kalitelidir.

Önü mesh değil. Çok az ısınma yapabilir. Sizi idare edecektir. SSD'de ise o markaya fazla kaliteli değil diyorlar. Onun için öneri yapabilirim.

WD 240 GB SSD.
Kingston A400 240 GB SSD.
Gigabyte ud 240 GB SSD.

Bu SSD'ler kalitelidir.

Bilgi ve öneri için çok teşekkür ederim bu SSD'lerden herhangi birini sipariş edecdğim o zaman 😀

1-2 ay içinde 10100F çıkacak.
Eline ne kadar para geçerse at köşeye, 1-2 ay daha bekle.
Sıfır 10100F+1650 Super sistem dizersin.

Maalesef korkar olduk kur yüzünden geçen hafta 3500 olan şey bu hafta 4000TL ve bu işin duracağını sanmıyorum hemen almak istiyorum aslında.

Geri
Yukarı