i3 9100F ve RX550 sisteme anakart PSU ve RAM önerisi

fanteziyi ramlerde ve cpu soğutucuda yapıcam hocam sağolun :DD
Bunu alın geçin bu bütçede.
listeye attım

hocam mart ayında aldım h310m ve 08/2019 1201 sürüm ile geldi ve sıkıntı çıkarmadı sonradan günceledim.
Hocam size guvenerek amazondan i9100f ve h310m siparis ediyorum o zaman bende. 2 sorum olacak işlemcinin fani kutudan çıkıyor mu ? Birde bu anakartlarin neredeyse tamaminda mikro atx yazıyor benim kullandığım cam kasa olduğu için içinde hoş durmayacağını düşünüyorum bu anakartin normal atx olani yok mu acaba?

Hocam size guvenerek amazondan i9100f ve h310m siparis ediyorum o zaman bende. 2 sorum olacak işlemcinin fani kutudan çıkıyor mu ? Birde bu anakartlarin neredeyse tamaminda mikro atx yazıyor benim kullandığım cam kasa olduğu için içinde hoş durmayacağını düşünüyorum bu anakartin normal atx olani yok mu acaba?
Bende bilmiyorum ama markaların gaming için olan H310 Lara bakın varsa onlarda vardır yok isede B360 bakınız örnek:MSİ B360-A pro. PSU alt tarafta ise anakart ile PSU tablası arası 4 parmak boşluk kalıyor bende kötü durmasın diye o alt tarafa anakartın altına LED yaptım hoş bir görüntü oldu fotoğraf isterseniz eklerim Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın fan kutudan çıkıyor.

Son düzenleme:
Bende bilmiyorum ama markaların gaming için olan H310 Lara bakın varsa onlarda vardır yok isede B360 bakınız örnek:MSİ B360-A pro. PSU alt tarafta ise anakart ile PSU tablası arası 4 parmak boşluk kalıyor bende kötü durmasın diye o alt tarafa anakartın altına LED yaptım hoş bir görüntü oldu fotoğraf isterseniz eklerim Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın fan kutudan çıkıyor.
B360lar pahalı geldi hocam cirkinde dursa h310m alirim bu koşullarda. :)

Hocam daha ucuz bi anakart buldum Gigabyte h310m-s2v intel n310 anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Gigabyte h310m-s2v kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da bunu alsam iyi olur mu ve uyar mı

Bende şuradan mi alsam bilemedim. Aynı şekilde islemciyide amazondan alabilirim.

Geri
Yukarı