i3 N3540 sistem GTA 5 kaldırır mı?

CovidTR

Picopat
Yer
Mezarlık
Lenovo G50_30 marka laptop kullanıyorum.
Windows 10 Home işletim sistemi.
270 GB HDD.
4 GB RAM.
Intel Pentium i3 N3540 işlemci.
Intel Core i3 Duo ekran kartı.
64 Bit işletim sistemi.
Bilgisayarımın özellikleri yukarıdaki gibi.

GTA 4 kaldırır mı?

Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır.

GTA 4 açıyor fakat en düşük ayarda ve kasıyor. Keyif alır mısın bilmem. Oyun olarak da CoD Modern Warfare 1/2 en düşük ayarda 720p de oynayabilirsin, Mount and Blade: Warband, GTA: Sa, GTA: Vice City, GTA 3, LoL(en düşük ayarda 30 FPS alırsın), NFS: Most Wanted, MTA(GTA: Sa'nın multiplayer'lı versiyonu araba modifiye ediyorsun insanlarla takılıyorsun. İstersen rp sunucuları da var onları öneririm), CS: Source, CS 1.6, CS: Nexon zombies.
GTA 4'ü oynarsan bu şekilde oynarsın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki kasmadan oynatabilir video ki sistem ile senin ki aynı olmadığı için.

GTA 4 açıyor fakat en düşük ayarda ve kasıyor. Keyif alır mısın bilmem. Oyun olarak da CoD Modern Warfare 1/2 en düşük ayarda 720p de oynayabilirsin, Mount and Blade: Warband, GTA: Sa, GTA: Vice City, GTA 3, LoL(en düşük ayarda 30 FPS alırsın), NFS: Most Wanted, MTA(GTA: Sa'nın multiplayer'lı versiyonu araba modifiye ediyorsun insanlarla takılıyorsun. İstersen rp sunucuları da var onları öneririm), CS: Source, CS 1.6, CS: Nexon zombies.
GTA 4'ü oynarsan bu şekilde oynarsın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki kasmadan oynatabilir video ki sistem ile senin ki aynı olmadığı için.

Bilgisayarıma daha önce GTA 4 indirdim oyunda yollar ve binalar gözükmüyordu bir de tam ekran olmuyordu ve çok kasıyordu bu yüzden sildim oyunu.

Bilgisayarıma daha önce GTA 4 indirdim oyunda yollar ve binalar gözükmüyordu bir de tam ekran olmuyordu ve çok kasıyordu bu yüzden sildim oyunu.
O zaman denemeyin hocam. Dediğim diğer oyunları deneyebilirsiniz. Sizin sisteminiz ile denk bir bilgisayarım vardı eskiden bahsettiğim oyunların hepsini oynadım. Fakat bazıları biraz kasıyordu ama çok rahatsız edecek kadar değil.

Geri
Yukarı