i5 10200H sistem FIFA 21 kaldırır mı?

Asdas Gudas

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, laptopum i5 10200H, GTX1650 Refresh, 16 GB RAM, laptopum FIFA 21 için yeterli olduğunu biliyorum ama PES 21 almıştım ve orada sürekli droplar yiyordu laptop sürekli takılmalar oluyordu ne yaptıysam düzelmedi bende sildim, ama eFootball 2022'de böyle bir şey yaşamadım bu oyunlar dışında GTA 5, CoD oyunlar, Battlefield vs hiçbir sıkıntı yaşamadım, sizce FIFA da bu sorunu yaşar mıyım ilk defa FIFA 21 oynayacağım, ve PES 21 de bunu yaşamamın sebebi ne olabilir(aklınıza gelebilecek her çözümü denedim).

Merhabalar, laptopum i5 10200H, GTX1650S, 16 GB RAM, laptopum FIFA 21 için yeterli olduğunu biliyorum ama PES 21 almıştım ve orada sürekli droplar yiyordu laptop sürekli takılmalar oluyordu ne yaptıysam düzelmedi bende sildim, ama eFootball 2022'de böyle bir şey yaşamadım bu oyunlar dışında GTA 5, CoD oyunlar, Battlefield vs hiçbir sıkıntı yaşamadım, sizce FIFA da bu sorunu yaşar mıyım ilk defa FIFA 21 oynayacağım, ve PES 21 de bunu yaşamamın sebebi ne olabilir(aklınıza gelebilecek her çözümü denedim).
Uçurur bile , sorun yaşamazsın. Fakat Fifa 22 için aynı şeyi söyleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı