Satılık i5 10400 ve ASUS ROG Z490-H

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Mertau

Hectopat
Merhaba, işlemcimi, RAM'lerimi ve anakartımı satmak istiyorum. 2020'de alındı garantileri bitmiş olması lazım. Herhangi bir sorunları yok, tamir görmedi. Günlük ve oyun oynayarak kullanıldı.

Kutuları, faturaları duruyor.

İşlemci: Intel i5 10400.
Anakart: ASUS ROG Z490-H Gaming.
RAM: 2x8 3200MHz CL16 Team TUF.

Aklıma bir fiyat yok şu anlık ikisini de alacak kişi olursa fiyat konuşulur. Ayrı ayrıda satabilirim ama niyetim ikisini birden satmak.

İletişim: Konuya yorum atarak veya Discord üzerinden ulaşabilirsiniz m4u__

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, işlemcimi, RAM'lerimi ve Anakartımı satmak istiyorum. 2020'de alındı garantileri bitmiş olması lazım. Herhangi bir sorunları yok, tamir görmedi. Günlük ve oyun oynayarak kullanıldı.

İşlemci: Intel i5 10400.
Anakart: ASUS ROG Z490-H Gaming.
RAM: 2x8 3200MHz CL16 Team TUF.

Aklıma bir fiyat yok şu anlık ikisini de alacak kişi olursa fiyat konuşulur. Ayrı ayrıda satabilirim ama niyetim ikisini birden satmak.

İletişim: Konuya yorum atarak veya Discord üzerinden ulaşabilirsiniz M4U#1990.

RAM’ler en son kaç olur hocam?

Anakart ve İşlemci ile 6500 düşünüyorum. Ram ile birlikte 7000 e bırakırım.

Anakart ve İşlemci ile 6500 düşünüyorum. Ram ile birlikte 7000 e bırakırım.
Kardeş sen bilirsin ama, bu fiyattan daha aşağısına 12. Nesil setler var. 10. Nesil işlemci/anakarta kolay kolay kimse 6.500 vermez. Mantıklı bir rakam verirsen satman kolaylaşır. Ama mal senin tabii yinede, istersen 65.000'de yazabilirsin.

Kardeş sen bilirsin ama, bu fiyattan daha aşağısına 12. Nesil setler var. 10. Nesil işlemci/anakarta kolay kolay kimse 6.500 vermez. Mantıklı bir rakam verirsen satman kolaylaşır. Ama mal senin tabii yinede, istersen 65.000'de yazabilirsin.
Sence ne kadara satmalıyım ortalama? Tek tek ve toplu senin için olması gerek fiyatları nedir?

Geri
Yukarı