i5 10400F işlemci anakart ve RAM MHz desteği

Z serisinde anakartın limitleri düzeyinde kullanabilirsiniz. Önrneğin anakart 4400 MHz destekliyorsa, 4400 MHz'e kadar çıkabilirsiniz. İşlemci limiti bulunmuyor.

Bir yerde okumuştum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum Z serisi ile en fazla 2900 küsurlere çıkıyor diye işlemci limiti var diye bu doğru değil mi?

Peki CS:GO'da 10400F ve bu 1660 Super 4.3 ayarlarda darboğaz yapar mı?
10400F sandığınızdan çok daha iyi bir işlemci. Karşılaştırma yapacak olursak, i7 8700 düzeyinde bir işlemci diyebiliriz. Ancak CS:GO yüksek çözünürlükte de olsa ekran kartlarını verimli kullanamıyor. Yine de 4:3 çözünürlüklerde 300 FPS barajını aşacaktır.
Bir yerde okumuştum ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum Z serisi ile en fazla 2900 küsurlere çıkıyor diye işlemci limiti var diye bu doğru değil mi?
Limit bulunmuyor, teyit için YouTube'da 10400F + 3200 MHz RAM gibi aramalar yapabilirsiniz.

Teşekkürler yardımlarınız için 3600'den vazgeçip i5 10400F ne kadar doğru oldu bilmiyorum ama hadi hayırlısı artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…