i5 10400F sistem kaç TL eder?

Valla hocam psu olsun kasa olsun üstelik monitör 2k g-sync var. Bilemedim kafam karıştı. Ekipmanları da veriyorum klavye harici hepsi üst düzey.
Hocam yanlış anlamayın öncelikle şimdi 14000 liranız var. Gidip bu sistemi mi alırsınız, 11000 sistem (3060'lı sistemler vardı yine vardır sıvı soğutma olmaz ama sizinki gibi bir sistem olur performans olarak) 3000 monitör mü alırsınız? En az iki yıl garantili hepsi sizin üzerinize garantilik bir şey çıksa muhatap sizsiniz vs vs.

Hocam yanlış anlamayın öncelikle şimdi 14000 liranız var. Gidip bu sistemi mi alırsınız, 11000 sistem (3060'lı sistemler vardı yine vardır sıvı soğutma olmaz ama sizinki gibi bir sistem olur performans olarak) 3000 monitör mü alırsınız? En az iki yıl garantili hepsi sizin üzerinize garantilik bir şey çıksa muhatap sizsiniz vs vs.
Evet orası da doğru :) neyse ben tek tek koyayım en iyisi parçaları. Daha yükseğe gitme ihtmali olabilir belki :)

Herkese merhabalar, araba alacağımdan dolayı özenerek topladığım, parçalarını zamanla yavaş yavaş yükselttiğim sistemimi satmayı düşünüyorum. Sizce ne kadara koymalıyım? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Parçalar:
  • i5 10400F işlemci (garantili) 6 aylık.
  • MSI Z490 Tomahawk anakart (garantili) 6 aylık.
  • Corsair H100IPRO sıvı soğutucu 240mm radyatör (garantiden değişti 1 sene önce)
  • Gigabyte 1080 Ti Aorus 11 GB ekran kartı (3 sene oldu alalı)
  • Crucial Ballistix 3000 MHz CL15 2x8 toplam 16 GB RAM.
  • Corsair 780t graphite Black Full Tower kasa.
  • Kingston 480GB SSD.
  • EVGA 850W gq Gold sertifikalı Full modüler güç kaynağı (Newegg'den alındı)
  • Logitech G105 klavye.
  • Logitech G900 chaos Spectrum kablosuz Gaming mouse (çiziksiz tozsuz, sıfır ayarında)
  • ASUS PG279Q IPS 2K 165 Hz G-Sync monitör.
  • Hyper xcloud Flight kablosuz kulaklık (1 sene oldu alalı)

Tam fiyat bilemem ama kasaya 12bin TL yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı