i5 10400F ve ASUS RTX 2060 Sistem alınır mı?

Alınmaz, PSU vasat. Hazır sistem istiyorsanız tek siteden toplama veya başka siteden hazır sistem alın. Mesela:

Screenshot_2.png

Bütçen yetiyorsa SSD'yi MX500 500GB yaparsan çok daha iyi olur.

Alınmaz, PSU vasat. Hazır sistem istiyorsanız tek siteden toplama veya başka siteden hazır sistem alın. Mesela:

Eki Görüntüle 787276

Bütçen yetiyorsa SSD'yi MX500 500GB yaparsan çok daha iyi olur.
Yapabiliyorum, hocam peki ekrana kartı yük altında maksimum kaç dereceyi görüyor? aklımda 1-2 yıl oc siz kullanıp sıvı soğutma alabilirsem sıvı soğutma takıp sonra oc yapmak istiyorum ne diyorsunuz bu konu hakkında?

Yapabiliyorum, hocam peki ekrana kartı yük altında maksimum kaç dereceyi görüyor? aklımda 1-2 yıl oc siz kullanıp sıvı soğutma alabilirsem sıvı soğutma takıp sonra oc yapmak istiyorum ne diyorsunuz bu konu hakkında?
Bu işlemci için sıvı soğutma gerekmiyor ve O.C yapamazsın zaten. 300 - 200 TL'lik bir soğutucuyu sessizlik ve sıcaklık değerleri açısından düşünebilirsin:

Youtube'da ekran kartı modelini aratıp testlerine bakabilirsin.

Hocam teslimat nasıl yapılıyor (Windows kurulu mu geliyor) ve hangi oyunları oynadınız?

BIOS'da geliyor kurulu gelmiyor sen kuruyorsun, CS:GO, CP2077, Valorant, Odyssey oynadım 3 kutu içerisinde bayağı korunmuş bir şekilde geldi gayet memnunum hiçbir sıkıntısı olmadan elime ulaştı.
16GB bellekde hediye ediyorlar içerisinde driverlar mevcut fakat onlar güncel değil internet üzerinden yükledim ben flash ile windows kurulumunu yapabiliyorsun. (Kendin indirmen gerek windowsu)

Yeni konular

Geri
Yukarı