i5-10400F ve GTX 1650 sistem ne kadar eder?

Xoloth

Kilopat
Makaleler
7
Anakart: MSI B460M Mortar Wi-Fi
CPU: i5-10400F
GPU: MSI GTX 1650 4GB
RAM: 32GB (4*8) 3000MHz Gskill
Depolama: Samsung 970 Evo Plus 256GB + Team Group CX1 480GB
PSU: Xigmatek X-Power 650W 80Plus
Kasa: Xigmatek EN41466 Astro Metalic Red
Monitör: Viewsonic 24" VA2419-SH.

Bu sistem bana takas teklifi olarak geldi. Kasaya ihtiyacım olmadığından dolayı edeceği fiyata göre teklifi kabul edip kasayı satmayı düşünüyorum. Bu kasa ne kadar eder, sistemi de öldürmeden cevaplayabilirseniz memnun olurum.

Yalnız şöyle bir durum var sistemi ben satmıyorum. Bu sistemi alsam kaça satarım, ne kadar sürede satarım onu soruyorum. Sistemi takas teklifi olarak aldım. Masaüstü benim de işime yaramadığından dolayı takası kabul edip yine satacağım bilgisayarı.

6'dan fazla yapar. Monitör ve +16 GB RAM de var içinde. Ben olsam 7-8 arası koyardım herhalde.
Uçuk fiyat. Yok 10 bin eder 😂
Yalnız şöyle bir durum var sistemi ben satmıyorum. Bu sistemi alsam kaça satarım, ne kadar sürede satarım onu soruyorum. Sistemi takas teklifi olarak aldım. Masaüstü benim de işime yaramadığından dolayı takası kabul edip yine satacağım bilgisayarı.
Yazdıklarım hala geçerli hızlı satmak için.

RAM 16 GB değil 32 GB yazmış birinci mesaja bakınız.

+16 yazmışım. Yani piyasada hep 16 ,sistemde 32 manasında. Lütfen mesajı düzgün okuyunuz. (+)'nın anlamına internetten de bakabilirsiniz.
Uçuk fiyat. Yok 10 bin eder 😂

Yazdıklarım hala geçerli hızlı satmak için.

Kardeşim pazarlık payı denen bir şey var. Ölücüler malumunuz. Yorum yapmış olmak için yazmayın. Adam leş sisteme 1000 yazıyor 650'ye satıyor. 1000 satmıyor sonuçta.

Geri
Yukarı