i5-10400F ve GTX1660S için 550 Watt yeterli mi?

Teşekkürler arkadaşlar, streslenmiştim. Kasa ile birlikte almıştım 860 liraydı. Seneye ekran kartını RTX upgrade düşünüyorum, o zaman hangi ekran kartını taşır? Yoksa bir psu değişimi gerekir mi?

Teşekkürler arkadaşlar, streslenmiştim. Kasa ile birlikte almıştım 860 liraydı. Seneye ekran kartını RTX upgrade düşünüyorum, o zaman hangi ekran kartını taşır? Yoksa bir psu değişimi gerekir mi?
Aslında güç kaynağı çok iyi bir model değil ama RTX 2060 alırsanız yine yeterli olacaktır.

10400 F ile 3060 Ti darboğaz yapar büyük ihtimalle. Belki 3050 alınabilir. Eğer 3000 serisi bir kart alırsan PSU'nu daha güvenilir bir modele yükseltmen iyi olur.

Yeterli.

İşlemci ve ekran kartını henüz almadıysan, İ3 10100F ve RTX 2060 kombosu daha iyi olur.

Aslında güç kaynağı çok iyi bir model değil ama RTX 2060 alırsanız yine yeterli olacaktır.

Neyi kötü
Yeterli.

İşlemci ve ekran kartını henüz almadıysan, i3 10100F ve RTX 2060 kombosu daha iyi olur.

10100F'e 1660S üstü takılması taraftarı değilim

Teşekkürler hepinize. Zamanı geldiğinde bir PSU fiyatı çok da önemli değil o ekran kartının yanında.

Yeterli.

İşlemci ve ekran kartını henüz almadıysan, İ3 10100F ve RTX 2060 kombosu daha iyi olur.

Parçaların çoğu elime ulaştı tamamlanmasını bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı