i5-10500H & GTX1650 laptopa hangi Hackintosh kurulur?

GitHub üzerindeki EFI inanılmaz karmaşık, bozuk, eksik, eski ve düzgün değildi. Onu temel aldım genel olarak gerçi bir faydalı kısmı ses ve ekran kartı yamaları oldu.
Bu EFI'yi indir. Sonra bu linke tıklayıp inen ZIP içindeki AirportItlwm.kext isimli klasörü EFI/OC/Kexts içine at. Sonra sistemi boot etmeyi deneyebilirsin. Eğer hata alırsan çıkardığım DSDT dosyasını ekleyip denersin.

Dosyanın 12MB olması normal mi?

Hackintosh işleriyle ilgilenmediğim için bilmiyorum. Bir süreliğine SSD'nin bir kısmına kuracağım ve bir M.2 SSD daha aldıktan sonra tamamını ona ayıracağım.

Son durum nedir? Kurabildin mi? Yardım lazım mı? @SIRINDOSCARF

Gece indirmeye bırakmıştım internet kesilmiş bir daha indirmeye fırsat bulamadım. Komşunun internetinden indirince geceyi bekliyorum. 12 GB dosya az değil. 10 MB hızı var internetin hepsini ben sömürmek istemedim.

IDM gibi bir programla indirmenizi öneririm.

Hiç kullanmadığım için hiçbir bilgim yok onlara dair. Kullanmayı öğrenmem lazım galiba. Bir de indirdiğim PC'ye uzaktan bağlanmak daha da yoruyor zaten.

@yusufklncc internet çok gidip geldiği için indirme sürekli yarıda kalıp iptal oluyordu. IDM ile uğraşamayacağım için uzaktan bağlanıp bilgisayara Hackintosh macerama ara vereceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı