i5-1135G7 sistemde GTA V'te MX350 ve Xe bir arada çalışıyor

Furkanreiss

Centipat
RAM
8
Ekran kartı
Intel Xe Graphics ve MX350
İşlemci
i5-1135G7
Hocalarım merhaba. i5 1135G7 ve MX350 donanımına sahip laptop aldım. GTA V'tee iken düşük FPS sorunu üzerine Görev Yöneticisi'ni açtım, işlemcinin düşük GHz'de çalıştığı, dahili ve harici ekran kartının aynı anda çalıştığını gördüm ve bazen Intel Graphics daha fazla kullanılıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Screenshot_20220915-215333_Gallery.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım merhaba. i5 1135G7 ve MX350 donanımına sahip laptop aldım. GTA V'tee iken düşük FPS sorunu üzerine Görev Yöneticisi'ni açtım, işlemcinin düşük GHz'de çalıştığı, dahili ve harici ekran kartının aynı anda çalıştığını gördüm ve bazen Intel Graphics daha fazla kullanılıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Eki Görüntüle 1518584

NVIDIA optimus teknolojili laptoplarda her ne kadar harici kart kullanılsada görüntüyü Intel üzerinden aktarıyor. O nedenle olabilir.

Eki Görüntüle 1518584

Hocam MUX Switch harici çözüm yok MUX Switch'in çözümü ise harici bir monitöre bağlamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı