i5 11400 maksimum kaç MHz destekler?

Enes elle ayar yapmak gerekiyor ne demek CL 17 almayı düşüniyordum bir şey olur mu?

Bilindik bir model al o zaman. Veya ikinci el de bakabilirsin. Tercihen Amazon'dan alırsan iade yapman kolay olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilindik bir model al o zaman. Veya ikinci el de bakabilirsin. Tercihen Amazon'dan alırsan iade yapman kolay olur.

Pahalı hocam. İkinci elden 8+8 GB CL16 alırsın 1200TL tutar Max. PC hocası Facebook grubu var oradan bulabilirsin.

Parası önemli değil bu gece indirime girecek İncehesap'ta güzel RAM'i bir de o elle ayarlamam gerekti dediğin şeyi yapmama gerek kalır mı, sıkıntı çıkarır mı?

Parası önemli değil bu gece indirime girecek İncehesap'ta güzel RAM'i bir de o elle ayarlamam gerekti dediğin şeyi yapmama gerek kalır mı, sıkıntı çıkarır mı?

Ona net bir şey diyemem RAM'ler konusunda o kadar bilgi sahini değilim. Ben Patriot marka almıştım senin aldığın marka ona nazaran daha iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…