i5 11400F sistemde mavi ekran hatası

Seyo01

Centipat
Daha fazla  
Ben geçen sene bu sistemi İtopya'dan aldım. İşlemci: i5 11400F ekran kartı: ASUS Radeon RX 6600 Donanım Arşivi sayesinde 1.5 yılı doldu aldığım günden beri sıkıntılı RAM'leri 3.200 çekemiyordum çektiğim zaman mavi ekran alıyordum 3 4 dakika içerisinde 2.133 de oynamaya devam ettim kasayı yaklaşık 15 gün önce gönderdim garantiye işlemci ve RAM değiştirildi. Uyuşmazlık varmış dediler ve yine aynı sorun devam ediyor. Ve ben PC bebek gibi bakarken onlar çizmişler her tarafını kasanın bu durumdan sıkıldım ben artık adamlara mail atıyorum cevap vermiyorlar. PC aldığım günden beri sıkıntılı normalde güç kaynağının kablosunu yeni gönderirler ya ben takmaya çalıştım oturmadı cızırtı sesi geliyordu güç kaynağının içinden neyse gönderdikleri kabloda onlara benziyor. Ben eski kablomu kullanmaya devam ettim ve geçenlerde de PC açma tuşuna basıyorum açılmıyor PC arkadaki kabloları sök çıkar yaptım olmadı bir gün boyunca uyku modunda tuttum sonra kapattım tekrar tuşa bastım garip şekilde açıldı bana yardım etseniz çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_8134.png
    IMG_8134.png
    677,1 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Geri
Yukarı