i5-11400H RTX 3050 Ti laptop FiveM düşük FPS

Şahsen boşa uğraşıyorsunuz FiveM optimizasyon berbat, sunucudan sunucuya göre FPS değişiklik gösteriyor, bu yüzden oyunu bıraktım, çözümü yok bunun.
Arkadaşın FPS düşüklüğü oyundan kaynaklı değil. Bilmiyorsanız yorum yapmayın, Mux Switch özelliği olmayan laptoplarda harici monitöre bağlamadan tam verim alamıyorsunuz. Harici monitöre bağlandığında oyundan oyuna 20-40+FPS fark ediyor. Arkadaşta deneyince sonucu görüp, paylaşacak zaten. Bilmediğiniz konular hakkında "boşa uğraşıyorsunuz" tarzı yorum yapmamanızı tavsiye ediyorum.

Arkadaşın FPS düşüklüğü oyundan kaynaklı değil. Bilmiyorsanız yorum yapmayın, Mux Switch özelliği olmayan laptoplarda harici monitöre bağlamadan tam verim alamıyorsunuz. Harici monitöre bağlandığında oyundan oyuna 20-40+FPS fark ediyor. Arkadaşta deneyince sonucu görüp, paylaşacak zaten. Bilmediğiniz konular hakkında "boşa uğraşıyorsunuz" tarzı yorum yapmamanızı tavsiye ediyorum.
Aynen fps düşüklüğü oyundan değilmiş ZUHAHAHAHA vay be fivemin optimizasyonu ne ara geliştirdiler.

Aynen fps düşüklüğü oyundan değilmiş ZUHAHAHAHA vay be fivemin optimizasyonu ne ara geliştirdiler.
Güzel kardeşim sende sıkıntı falan mı var? Oyunun optimizasyonu iyi demedim. FPS düşüklüğü oyundan kaynaklı değil dedim. Aynı sistemin 8 GB ramlisi ile 65+FPS alıyorum monitöre bağlayınca. Laptoplarda mux switch özelliğini de bir araştır, çok konuşuyorsun ama bilmeden konuşuyorsun.

Arkadaşımız da deneyip sonucu buraya yazdığında senin bu konudaki mesajını iple çekiyorum o zaman senin mesajını alintilayip ZUAHAHAHAHAHA yazma sırası bana gelecek :)

Geri
Yukarı