i5 11400H ve RTX 3050 Ti laptop RDR 2'de kaç FPS verir?

Daha düşük olmasın hocam çünkü 30 FPS üstünde herhangi bir akıcılık problemi yok.
Var hocam konsol için 30 FPS gayet güzel ancak klavye mouse kontrollerinde patlıyor. 30 FPS hiç zevkli değil.

Hocam max 80 i gördüm şuana kadar. Sizce kötümü 90° ?
Değil, benim cihaz 1 yıldır 90 derecelerde çalışıyor çoğu zaman. Oynadığım her oyun Triple A bir sorununu görmedim.

Şahsen kötü cihazlarda da 30 FPS'te oyun oynadım çok abartılacak değil.
Hocam o zaman şöyle sorayım şu an RDR2'de kaç FPS oynuyorsunuz? Bir kere yüksek FPS alıştığınız zaman 30 gibi rakamlar çok kötü geliyor gözüne.

Değil, benim cihaz 1 yıldır 90 derecelerde çalışıyor çoğu zaman. Oynadığım her oyun Triple A bir sorununu görmedim.
90 derecenin biraz daha üstü ekran kartlarına zarar verebilen bir sıcaklık normal bir seviye değil.

Hocam o zaman şöyle sorayım şu an RDR2'de kaç FPS oynuyorsunuz? Bir kere yüksek FPS alıştığınız zaman 30 gibi rakamlar çok kötü geliyor gözüne.
50-60 Arası oynuyorum. Cyberpunk'ı patch gelmeden önce 30-40 FPS seviyelerinde oynuyordum. Rezalet gözükmüyordu tabii patch geldikten sonra düzeldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…