i5 1235U laptop için oyun önerisi

eren.27

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Yeni laptop aldım: ASUS Vivobook 15. 12. nesil Core i5 1235U - 8 GB - 512 GB SSD - 15.6inc - W11.

Ekran kartı görseldeki gibi. Bilgisayarı yormayacak güzel oyunlar önerebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-27 171t7105.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-27 171t7105.png
    1,3 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Yeni laptop aldım: ASUS Vivobook 15. 12. nesil Core i5 1235U - 8 GB - 512 GB SSD - 15.6inc - W11.

Ekran kartı görseldeki gibi. Bilgisayarı yormayacak güzel oyunlar önerebilir misiniz?
babamın iş bilgisayarından biliyorum, çoğu oyunu oynatmaz ya da oynarken deli ısınır, minecraft falan anca

Hocam bu işlemcide Iris Xe grafik var ancak tek kanal RAM ile kullanınca UHD olarak çalışıyor eğer aynı RAM'den 1 adet daha eklersen oyun performansı 2 katına çıkacaktır, bizzat denedim çünkü. Ağır oyunları oynatmaz ve çok ısınır ama düşük ayarlarda GTA 5 oynayabilirsin, eski CoD: MW serilerini de oynayabilirsin, Skyrim: SE 1080p düşük ayarda rahat oynatıyor. Bunun haricinde strateji oyunları veya Minecraft tarzı küçük oyunları da rahat oynatır.

Son düzenleme:
Hocam bu işlemcide Iris Xe grafik var ancak tek kanal RAM ile kullanınca UHD olarak çalışıyor eğer aynı RAM'den 1 adet daha eklersen oyun performansı 2 katına çıkacaktır, bizzat denedim çünkü. Ağır oyunları oynatmaz ve çok ısınır ama düşük ayarlarda GTA 5 oynayabilirsin, eski CoD: MW serilerini de oynayabilirsin, Skyrim: SE 1080p düşük ayarda rahat oynatıyor. Bunun haricinde strateji oyunları veya minicraft tarzı küçük oyunları da rahat oynatır.

Anladım çok teşekkür ederim. Zaten bu laptopu programlama için aldım. Ufaktan da oyun oynatsın yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı