Çözüldü i5-12400 sistemde tüm EA oyun ilerlemeleri sıfırlandı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yusuf_emir_cnd

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3600 MHz
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB
Anakart
B660M-K D4
İşlemci
i5-12400
EA da oynadıgım tum oyunların ilerlemesi sıfırlanmış ilk basta sadece Battlefield 1'de oldugunu dusunmuştum ama sonra birkac oyunda daha denedim ve hepsinde tum ilerlememin gitmiş oldugunu gordum bunun cozumunu bilen var mı?

sajkjf.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamünaleyküm. Çözüm nedir? Arkadaşlar.

2 aydır bekliyorum çözüm yok tüm EA oyunlarım sıfırlanmış :(

Biraz gec de olsa çözümü buldum bu sefer FIFA da aynı sorunu yaşadım FIFA klasörünüzü bir yere taşı, oyunu bir kez aç, yeni FIFA klasörü oluşturulduğunda oyundan çık, ardından eski FIFA klasörünüzdeki dosyalardaki saveleri yeni FIFA dosyasına koy.
EA da oynadıgım tum oyunların ilerlemesi sıfırlanmış ilk basta sadece Battlefield 1'de oldugunu dusunmuştum ama sonra birkac oyunda daha denedim ve hepsinde tum ilerlememin gitmiş oldugunu gordum bunun cozumunu bilen var mı?

Eki Görüntüle 1986672

Hesapta olmadık bir şey oldu mu bunun dışında ya da herhangi bir oyunda kendi hesabından hile yaptın mı?

Eki Görüntüle 1986672

EA da gereksiz dosya diye sildiğin şeyler hesap data dosyası olabilir.

Hesapta olmadık bir şey oldu mu bunun dışında ya da herhangi bir oyunda kendi hesabından hile yaptın mı?

EA da gereksiz dosya diye sildiğin şeyler hesap data dosyası olabilir.

Hile yapmadım dosyasildigimi de hatıramıyorum ayrıca yeni bir şey de fark ettim her oyundan cık gir yaptığımda da ilerlemem sıfırlanıyor

Hile yapmadım dosya sildigimi de hatıramıyorum ayrıca yeni bir şey de fark ettim her oyundan cık gir yaptığımda da ilerlemem sıfırlanıyor.

Hesap ayarlarını kontrol etmenizi rica edeceğim ya da yeni hesap açmanızı onda da denemenizi istiyorum bu sayede hesaptan mı kaynaklı yoksa bilgisayardan mı rahatlıkla ulaşabilirsin.

Hesap ayarlarını kontrol etmenizi rica edeceğim ya da yeni hesap açmanızı onda da denemenizi istiyorum bu sayede hesaptan mı kaynaklı yoksa bilgisayardan mı rahatlıkla ulaşabilirsin.

Hangi ayarları kontrol edeyim?
Yeni hesap acarsam nasıl oyun yukleyecegim?
Oyunları sil yukle yaptım olmadı EA App ı da sil yukle yaptım yine olmadı bir sürü para verip aldıgım oyunları oynayamamak sinir bozucu. En son BF3'u bitirip sildikten sonra BF 1'i yukledim ve bu hatayla karsılastım sonra BF5 ve Most Wanted indirdim onlardada aynı hata var.

Hile yapmadım dosyasildigimi de hatıramıyorum ayrıca yeni bir şey de fark ettim her oyundan cık gir yaptığımda da ilerlemem sıfırlanıyor

@krallar gibi yaşarım burada mısınız?

Son düzenleme:
Battlefield 5'e her girdigimde, oyun sıfırdan sinematik gosteriyor ve tum ayarlarım sıfırlanıyor. Diger EA oyunlarında da ec: 10607 hatasını veriyor ve onlarda da girersem sıfırlanıyor.

Dosya Ekleri

• abc.PNG
    abc.PNG
    48,6 KB · Görüntüleme: 15
  • hata.PNG
    hata.PNG
    887,7 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:

2 aydır bekliyorum çözüm yok tüm EA oyunlarım sıfırlanmış :(

Biraz gec de olsa çözümü buldum bu sefer FIFA da aynı sorunu yaşadım FIFA klasörünüzü bir yere taşı, oyunu bir kez aç, yeni FIFA klasörü oluşturulduğunda oyundan çık, ardından eski FIFA klasörünüzdeki dosyalardaki saveleri yeni FIFA dosyasına koy.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı