i5-12400F 80 derece oluyor

Peki ne gibi Bi işlemci soğutucu alabilirim?
Termal macun sürüp ondan sonra sıcaklık değerlerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederim. Eğer hala almaya kararlıysanız bütçenizi belirtirseniz size daha sağlıklı önerilerde bulunabiliriz.

Intel her ne kadar 12. nesil işlemcilerde stok fanı yenilese de bence ayrı olarak hava soğutucu almak gerekiyor ben almıştım yakında takacağım bütçenize göre almanızı öneririm sizin de.
Öneriniz var mı?

Mümkünse o arkadaşı bilgisayardan vs. uzak tutun. Teknoloji ile ilgili ondan tavsiye almayın.
Terma macuna gerek yok nedir yahu?

Aynı sorunu bende aynı oyunda yaşıyorum. Sistem tüm parçaları sıfır ve güncel olmasına rağmen cyberpunk 2077 de 85-90 ları gördü. Sanırım stok fandan kaynaklı bir sorun o yüzden Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Bakır Kanallı Rainbow Cooler Fan Fiyatı - Trendyol bunu sipariş ettim takıp deneyip değerleri paylaşacağım. Tabi o vakte kadar açmam oyunu 90 nedir yahu çöp edecek sıfır makineyi

Selamlar ürün elinize ulaşmıştır muhtemelen. Linkten baktım ama lga 1700 uyumluluğunu göremedim. Süreç nasıl ilerliyor bilgi geçebilir misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…