i5 12400F için stok soğutucu yeterli mi?

haleocu

Picopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3080
Anakart
b660
İşlemci
12400f
3080 için kesinlikle yetmez, çünkü işlemci oyun esnasında hep yük altında olacağı için fazla ısınır.

Merhaba aşağıdaki hazır sistemi aldım. Stok fan yeterli olur mu yoksa ekstra fan ne önerirsiniz?
Tam bilmiyorum fakat ekran kartına stok soğutucunun pek yeteceğini sanmıyorum. Kule tipi bir soğutucu alabilirsiniz. Sıvı soğutma da olur.

Ben M100R kasa RTX 2060 ekran kartıyla sorunsuz kıllanıyorum.

Merhaba aşağıdaki hazır sistemi aldım. Stok fan yeterli olur mu yoksa ekstra fan ne önerirsiniz?
Ben kullanıyorum çok sıkıntı yaşatmadı.

Oynayacaginiz cozunurluk nedir?

Yeterli olmazsa koymuyorlar zaten. Eskiden overclock olan işlemcilere koymamıştı Intel stok fan. Hala geçerli mi bilemiyorum fakat 12400F'de stok fan olması lazım.

2560*1440 yani 2k da oynarsanız işlemci kullanımı yüksek olur 90 dereceyi geçmiyor dengeli yüksek ve maksimum fan hızı var işlemci yüzde 50 kullanımda yüksek fan hızında 70-75 derece. Yani idare edersiniz.

Geri
Yukarı