i5 12400F sisteme 8 Bin TL monitör önerisi

Bütçe
8000TL
VG27AQ1A varken bütçenin artmasına veya VA panel alinmasina hiç gerek yok.
S2721DGFA varken neden TUF'a muhtaç olsun ki? Daha iyi yapı kalitesini ve görüntüyü tercih ederdim.

S2721DGFA varken neden TUF'a muhtaç olsun ki? Daha iyi yapı kalitesini ve görüntüyü tercih ederdim.

TUF 8 kusur biraz paranizi arttiriniz demissiniz 4 bin biraz olmuyor sizin attiniz 12 kusur o fiyata F/P urunu bulamassiniz demissiniz bizim attigimiz ürün F/P urunu celiski var kurdugunuz cumlelerde
ASUS'u istemedi diyelim en kotu secenek 12 kusur ona verilcegine hemen hemen ayni ozelliklere sahip 10 bine su monitor varken o attiginiz niye tercih edilsin

VG27AQ1A varken bütçenin artmasına veya VA panel alinmasina hiç gerek yok.
Tuf serisinde kronik sorunlar olabiliyor. Bir sürü monitör kullandım. Dell'in görüntü kalitesine ve renk canlılığına yanından bile geçemez.Bütcesini artırması veya tuf yerine va panel monitör seçmesi daha mantıklı olucaktır.

Tam bilmediğim için soruyorum fiyatı az mı çok mu buldunuz.

Şöyle bir monitör buldum sizce yeterli olur mu?

Q24G2A/BK​

24 inç yeterli olur derseniz. Sizin tercihiniz. Bu Q serisi AOG modelini gözü kapalı alabilirsiniz.

Son düzenleme:
TUF serisinde kronik sorunlar olabiliyor. Bir sürü monitör kullandım. Dell'in görüntü kalitesine ve renk canlılığına yanından bile geçemez. Bütcesini artırması veya TUF yerine VA panel monitör seçmesi daha mantıklı olacaktır.

24 inç yeterli olur derseniz. Sizin tercihiniz. Bu Q model AOG gözü kapalı alabilirsiniz.

Hocam sizin dediğiniz kronik sorunlar VG247Q1A gibi paneli kalitesiz olan modellerde oluyor genellikle. Bu modelde herhangi bir sorun ile karsilasilacagini düşünmüyorum.

TUF serisinde kronik sorunlar olabiliyor. Bir sürü monitör kullandım. Dell'in görüntü kalitesine ve renk canlılığına yanından bile geçemez. Bütcesini artırması veya TUF yerine VA panel monitör seçmesi daha mantıklı olacaktır.

24 inç yeterli olur derseniz. Sizin tercihiniz. Bu Q serisi AOG modelini gözü kapalı alabilirsiniz.

Bunlar OLED panel degil hocam bu kadar abartmayalim renk canliligi falan diye VA panel evet siyahları daha iyi verdigi icin canlilik anlaminda sizin gozunuze hos gelebilir ama renk dogrulugundada IPS daha iyidir bende LG GP750b kullanıyorum IPS bende AOC VA Samsung VA panel kullandim uzun yillar ama bundaki panelin izin verdigi renkleride hiçbir panelde gormedim
Bunun basit yolu var vatan Media market gibi yerler var iki panelide yan yana koyup test edebilir icinde barindirdigi teknoleji ona yetecekse ikisi arasinda hangisi gozune hos geliyorsa secebilir.

Bunlar OLED panel degil hocam bu kadar abartmayalim renk canliligi falan diye VA panel evet siyahları daha iyi verdigi icin canlilik anlaminda sizin gozunuze hos gelebilir ama renk dogrulugundada IPS daha iyidir bende LG GP750b kullanıyorum IPS bende AOC VA Samsung VA panel kullandim uzun yillar ama bundaki panelin izin verdigi renkleride hiçbir panelde gormedim
Bunun basit yolu var vatan Media market gibi yerler var iki panelide yan yana koyup test edebilir icinde barindirdigi teknoleji ona yetecekse ikisi arasinda hangisi gozune hos geliyorsa secebilir.
VA panel bütcesi yetmediği için önerdim zaten. Benim asıl önerdiğim model 'S2721DGFA' bu konu'dan bağımsız tartışmaya döneceği için uzatmayacağım. Sadece gözüme hoş geldiği için önermiyorum bu arada ama neyse...
Konuyu tekrar okursanız daha iyi olucaktır.
Ekran görüntüsü 2023-07-01 075356.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı