i5-12400F ve RTX 3070 Ti uyumlu mu?

Bütçe
27000
Ekran kartı ve PSU fiyatı pahalı. O fiyata neredeyse 3080 var.

Ekran kartı ve PSU fiyatı pahalı. O fiyata neredeyse 3080 var.

Siz toplayın, sizden alayım o zaman. Madem daha uyguna bulunabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz toplamamışsınız, bu bir hazır sistem. RTX 3070 TI için bu kadar para vermeye gerek yok, RTX 3070 alınması daha mantıklı çünkü aralarındaki güç farkı çok olmamasına rağmen RTX 3070 TI hem çok pahalı, hem de çok elektrik harcıyor.

İntel işlemcili:

Ryzen işlemcili (işlemciyi isterseniz Ryzen 5 5600X yapabilirsiniz ama 5600 ile aralarında pek fark yok.):

İki sisteminde parçaları iyi, Alacağınız sistemin SSD'sini 1 TB Kingston NV2 yapıp alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Toplam 34.200 TL tutmuyor çünkü bu bir hazır sistem, konu sahibi yalan söylemiş nedense. Sistemin linki de bu:

O halde sistemi alabilir konu sahibi gayet güzel ama anlamıyorum neden sistemin linkini değil de teker teker parçaları koymuş 3070 Ti'lı sistem topluyorum 27k ediyor daha kalitesiz parçalarla nasıl oluyor diye düşünüyorum bende.

O halde sistemi alabilir konu sahibi gayet güzel ama anlamıyorum neden sistemin linkini değil de teker teker parçaları koymuş 3070 Ti'lı sistem topluyorum 27k ediyor daha kalitesiz parçalarla nasıl oluyor diye düşünüyorum bende.
İlk başta ki yoruma cevabım alakasız cevap verildiği içindi o yüzden tepki aldım sanırım ve yalan söylemiyorum içeriğini kontrol ederseniz bazı değişiklikler yaptım o yüzden öyle yazdım. Herkes tam olarak okumuyor ne yazdığımı sanırım.

Toplam 34.200 TL tutmuyor çünkü bu bir hazır sistem, konu sahibi yalan söylemiş nedense. Sistemin linki de bu:

Bunu ben yazmadım bir kere ama siz benim yazdığımı iddia etmişsiniz ve benim soruma cevap bekliyorum. PC parçalarının nereden nasıl geldiğine değil.

Bence daha dikkatli okumalısın.

Kendiniz toplamamışsınız, bu bir hazır sistem. RTX 3070 Ti için bu kadar para vermeye gerek yok, RTX 3070 alınması daha mantıklı çünkü aralarındaki güç farkı çok olmamasına rağmen RTX 3070 Ti hem çok pahalı, hem de çok elektrik harcıyor.

Intel işlemcili:

Ryzen işlemcili (işlemciyi isterseniz Ryzen 5 5600X yapabilirsiniz ama 5600 ile aralarında pek fark yok.):

İki sisteminde parçaları iyi, alacağınız sistemin SSD'sini 1 TB Kingston NV2 yapıp alabilirsiniz.

Tavsiye için sağ ol.

işlemciyi ryzen 5600x ile değiştirip alınabilir.

yada buna değer mi ?

değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı