i5 12500H laptop i5 11400H laptoptan kötü performans mı veriyor?

• Konuyu başlatan Ajin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 788
Herhangi bir fark yoksa aynı performansı verir büyük oranda. Yine de modellerini buraya yazar mısın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu rengarenk ışıklı olan. Site linkini bulamadım ama sistem özellikleri açıklamada var.
ACER AN515-57/ i5-11400H/ 8GB Ram/ 512GB SSD/ RTX 3050 Ekran Kartı/ 15.6 FHD144HZ/ Windows 11/ Laptop NH.QELEY.004
Bu da benim alacağım kırmızı ışıklı Nitro 5.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam bu rengarenk ışıklı olan. Site linkini bulamadım ama sistem özellikleri açıklamada var.
ACER AN515-57/ i5-11400H/ 8GB Ram/ 512GB SSD/ RTX 3050 Ekran Kartı/ 15.6 FHD144HZ/ Windows 11/ Laptop NH.QELEY.004
Bu da benim alacağım kırmızı ışıklı Nitro 5.
Aynı gibiler büyük oranda aynı performansı verirler sanırım. Ama 8GB Ram bu seviyedeki laptoplarda az 8 ve 16 ram arasındaki fark uçurum gibi haberin olsun.

Aynı gibiler büyük oranda aynı performansı verirler sanırım. Ama 8 GB RAM bu seviyedeki laptoplarda az 8 ve 16 RAM arasındaki fark uçurum gibi haberin olsun.

Hocam söylemeyi unutmuşum kırmızı ışıklıya 8 GB RAM daha takıp 16 GB olarak kullanacağım.

Geri
Yukarı