i5 12600K 60K sistem önerisi

Awaken01

Centipat
Daha fazla  
Bütçe 50-60 k arası.
Intel sistem dizeceğim.
Anakart Z690 düşünüyorum, işlemci de i5 12600K yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 60 bine dizeceğin sisteme o işlemci pancar teknesi gibi kalır, neden illa onda karar kıldın ?

O işlemci olmadan çok daha iyi bir sistem toplanır.

Bütçe 50-60 k arası.
Intel sistem dizeceğim.
Anakart Z690 düşünüyorum, işlemci de i5 12600K yardımcı olursanız sevinirim.

61606 TL tutuyor bir şeylerden kıslıpıp sıvı soğutma eklenirse 60k civarına toplarsın.

Dostum 60 bine dizeceğin sisteme o işlemci pancar teknesi gibi kalır, neden illa onda karar kıldın ?
Yok karar kılmadım sadece düşünce, önerilere açığım yardımcı olursanız sevinirim

O işlemci olmadan çok daha iyi bir sistem toplanır.
Önerilere açığım

F yerine k serisi istiyorum aslında ekran kartı almam belki bir tık uzun sürebilir diğer parçalara nazaran

Bence benim attigimda once ekran kartini almalisin fiyatı normal piyasaya gore 3 binli k fark var.

Bence benim attigimda once ekran kartini almalisin fiyatı normal piyasaya gore 3 binli k fark var.
Onu alamam bütçemi aşar 3070 düşünüyorum, çünkü bilgisayarın daha birçok şeyi var almam gereken, tüm parayı kasa içine veremem

Onu alamam bütçemi aşar 3070 düşünüyorum, çünkü bilgisayarın daha birçok şeyi var almam gereken, tüm parayı kasa içine veremem.

Ektra olarak neler alacağınızı da yazarsanız bakmak daha sağlıklı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…