i5 13400F ve RX 6650 XT sistem kasıyor

batuman

Centipat
Daha fazla  
Sistemim yaklaşık 4 aylık hiçbir sorun olmadan çalışıyordu ancak 2 gündür durduk yerde kasmaya başlıyor. Mouse bile zor hareket ediyor. Bazen takılıyor. Sebebini bir türlü çözemedim. Görev Yöneticisi'nden kullanımlara bakıyorum onlar da yüksek değil ve bilgisayarı kapatıp açınca direkt düzeliyor. Neden acaba? Bilenler yardımcı olsun.

Sistemim:
  • RX 6650XT
  • i5 13400F
  • 8x2 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows sürümünüz nedir?
Windows 10 normal anlarda gayet ağır oyunları bile oynayabiliyorum ancak bazen google da bile takılıyor kapatıp açınca hemen düzeliyor.

Bir arkadaşımda aynı sorun vardı. 1 hafta önce format atması sonucu çözüldü.
Normal kullanımda bir sıkıntı çıkarmıyor birkaç saatten sonra donuyor kapatıp açıyorum düzeliyor ancak neyden kaynaklı olduğunu anlayamıyorum.
Ekran kartı amd miydi acaba ?

Sistemim yaklaşık 4 aylık hiçbir sorun olmadan çalışıyordu ancak 2 gündür durduk yerde kasmaya başlıyor. Mouse bile zor hareket ediyor. Bazen takılıyor. Sebebini bir türlü çözemedim. Görev Yöneticisi'nden kullanımlara bakıyorum onlar da yüksek değil ve bilgisayarı kapatıp açınca direkt düzeliyor. Neden acaba? Bilenler yardımcı olsun.

Sistemim:
  • RX 6650XT.
  • i5 13400F.
  • 8x2 GB RAM.

Güncel sürücü yüklemişsin googlea gir RX 6650 xt driver yaz revizyon numarası 23.9.1 olan sürücüyü yükle sorun çözülür.

Geri
Yukarı