i5 13600KF boştayken gelen ses

Load line seviyesini en düşüğe getirip Power duty kontrolünü 'Extreme' olarak ayarlayıp sadece test amaçlı dener misin?

Pek bir şey değişmedi hala çıtırdamalar var. Sesi bir şeye benzetmeye çalışıyorum sanki Ark yapıyor ya da cırcır böceği kaçmış gibi :)
Bu arada BIOS ekranı ve boot esnasında sesi yapmıyordu şimdi bu ayarlar sonrası çok hafif yapmaya başladı. Yetersiz güçten olabilir mi? Önerilen seviye olan 4'e almalı mıyım sence?

Pek bir şey değişmedi hala çıtırdamalar var. Sesi bir şeye benzetmeye çalışıyorum sanki Ark yapıyor ya da cırcır böceği kaçmış gibi :)
Bu arada BIOS ekranı ve boot esnasında sesi yapmıyordu şimdi bu ayarlar sonrası çok hafif yapmaya başladı. Yetersiz güçten olabilir mi? Önerilen seviye olan 4'e alınır mı? Sence?

Dene.

Yaklaşık 1 saattir sistemi boot etmeye çalışıyorum. Var bir problem ama çözemiyorum. Ne zaman BIOS sıfırlasam başıma bu geliyor.
Şimdi de Dual RAM olarak boot etmiyor sistem. Ne zaman ki RAM'lerden birini çıkarıyorum zor bela açılıyor.
Ses kesilmedi bu arada ama daha büyük sıkıntılara soktu beni. Şu boot işini halledebilirsem kablosuz klavye mouse alıp yan odaya atacağım kasayı ne hali varsa görsün orada :):)

Yaklaşık 1 saattir sistemi boot etmeye çalışıyorum. Var bir problem ama çözemiyorum. Ne zaman BIOS sıfırlasam başıma bu geliyor.
Şimdi de Dual RAM olarak boot etmiyor sistem. Ne zaman ki RAM'lerden birini çıkarıyorum zor bela açılıyor.
Ses kesilmedi bu arada ama daha büyük sıkıntılara soktu beni. Şu boot işini halledebilirsem kablosuz klavye mouse alıp yan odaya atacağım kasayı ne hali varsa görsün orada :):)

Ahahahaha gecmis olsun.

Geri
Yukarı