i5-2310 ve RX 570 PUBG oynatır mı?

injener

Hectopat
Mevcut sistem ile düşük ayarlarda CS:GO oynuyorum fakat ara sıra PUBG de oynamak istiyorum.

Sizce bu sistemden sadece ekran kartını, daha sonra sistemi yükseltsem de yenilesem de kullanabileceğim aşağıdaki ekran kartı ile değiştirsem PUBG için yeterli olur mu? Bu kart sistemde darboğaz yapar mı?
Kısacası sistem biraz eski de olsa, i5-2310 ve RX-570 PUBG ve CS:GO'da işimi görür mü?
Biliyorum ekran kartı kesin güncellenmeli ama eğer işlemci de yetmez demeniz durumunda, yine bu anakarta i5-2310 yerine i7-3770 alsam artık bu zamanda ölü yatırım mı yapmış olurum?
Yükseltmenin avantajı anakart ve RAM için para kullanmamak olur.

Fikir ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Mevcut sistem ile düşük ayarlarda CS:GO oynuyorum fakat ara sıra PUBG de oynamak istiyorum.

Sizce bu sistemden sadece ekran kartını, daha sonra sistemi yükseltsem de yenilesem de kullanabileceğim aşağıdaki ekran kartı ile değiştirsem PUBG için yeterli olur mu? Bu kart sistemde darboğaz yapar mı?
Kısacası sistem biraz eski de olsa, i5-2310 ve RX-570 PUBG ve CS:GO'da işimi görür mü?
Biliyorum ekran kartı kesin güncellenmeli ama eğer işlemci de yetmez demeniz durumunda, yine bu anakarta i5-2310 yerine i7-3770 alsam artık bu zamanda ölü yatırım mı yapmış olurum?

Fikrimi Sorarsanız Evet işlemciniz Düşük Kalıyor.
i7-3700 8.Çekirdek güçlü bi işlemci olabilir fakat Eski bi işlemci ama rx570 besler hatta E-spor oyunlarında 8 Çekridek oldığu için iyi bi performans olur

ölü bi yatırım olurmu konusu ? da i7 4770k alırsanız daha Ya da 4790k çok işinizi görür ölü bi yatırma imza atmış olmasınız eğer 4770k ya da 4790k alırsanız

İşlemci ekran kartının yanında düşük kalacaktır. Darboğaz yapabilir. Eğer ekran kartınızı güncelleyecekseniz işlemcinizi de bir gözden geçirin.

Fikrimi Sorarsanız Evet işlemciniz Düşük Kalıyor.
i7-3700 8.Çekirdek güçlü bi işlemci olabilir fakat Eski bi işlemci ama rx570 besler hatta E-spor oyunlarında 8 Çekridek oldığu için iyi bi performans olur

ölü bi yatırım olurmu konusu ? da i7 4770k alırsanız daha Ya da 4790k çok işinizi görür ölü bi yatırma imza atmış olmasınız eğer 4770k ya da 4790k alırsanız

Yardımınız için teşekkür ederim. Yeni bir sistem toplama durumunda ilaveten anakart ve ram da almam gerekeceğinden, mevcut sistemde ekran kart ve işlemci güncelleme yoluna gideceğim fakat anakartın sitesinden kontrol ettiğimde alabileceğim en yüksek i7 işlemci i7-3770 olarak görünüyor. Sizce i7-3770 ile güncelleme mi yoksa bir süre daha birikim yapıp bu işlemciye yatırım yapmadan yeni bir sistem mi? Teşekkürler.
İşlemci ekran kartının yanında düşük kalacaktır. Darboğaz yapabilir. Eğer ekran kartınızı güncelleyecekseniz işlemcinizi de bir gözden geçirin.

Şimdilik 2. el Asus GeForce GTX750 Ti STRIX OC GDDR5 2GB 128Bit alsam CSGO ve PUBG de bir süre idare eder mi? Sonrasında yeni sistem toplama sırasında kartı da güncelleyebilirim.

Şu anda bu kartın 2. eline 450 TL verilir mi? 1 yıl garantisi var

Son düzenleme:
Mevcut sistem ile düşük ayarlarda CS:GO oynuyorum fakat ara sıra PUBG'de oynamak istiyorum.

Bunu alırsan bayağı bir işini görür dostum.

Geri
Yukarı