i5 2320 sistemle yayın yapılır mı?

Güzel yorumların için teşekkür ederim.
RAM'i 8 GB yetmeyeceğini söyleyenler olmuştu önceden sanırım yetmeyecek dedikleri gibi bütçemi aşıyor olmasa direkt alırdım :( sanırım bazı şeylerde 2. ele yönelmem gerekecek.

Dediğim giibi Ryzen 3100 ve geçenlerde aldığım Gigabyte 570 TL'ye Trendyol'da bu 2 liyi es geçme derim seni fiyat performans da fazlası ile idare eder.

Merhaba iyi günler. Öncelikle Twitch'te güncel olarak yayın açıyorum. 648pden yukarı kalitede verdiğimde çoğu oyun oynanıyor az çok ama yayın Full droplu oluyor asla izlenmiyor. 720P yaptığımda ise ne oynanıyor ne izliyor. Bu sebebi nedir? Sistemim;

Ekran kartı: GTX 970 4 GB 256 Bit.

anakart: P61M P31 (G3) diğer adıyla MS 7788​

İşlemci: i5 2320.

RAM 8 GB.

Eğer sorun sistemimdeyse 1700-2000TL arası sistem parçaları önerilerine açığım hepsini Trendyol'dan alacağım güzel öneriler gelirse yorum yapan herkese teşekkür ediyorum şimdiden.

Not: Valorant, CS:GO ve PUBG yayını yapmak istiyorum. Ayrıca hikayeli oyunları da oynamak istiyorum.

Son olarak Ryzen 3 3100 + B450M Gigabyte + Corsair 3000MHz RAM alıyorum. Toplam 1826 TL tutuyor. Aranızda dur yapma parana yazık bak daha uyguna daha sağlam eklentiler yapabilirsin diyen var mı? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı