i5-2400 GT430 bilgisayar sürekli çöküyor

DorDeorz

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım özellikleri:
İşlemci: i5-2400
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: GT430.
Anakart: Intel DH61WW.
SSD: 120GB.
HDD: 1TB

Minidump Dosyaları burada.
(Dosyayı erişime açtım kusura bakmayın unutmuşum)

Sorunların ne olduğuna bakıyorum fakat pek bir şey anlamıyorum. Bakabilecek ve beni bilgilendirecek biri var mı?

Son düzenleme:
Ekran kartınızın sürücüsünü DDU ile kaldırıp şunu kurar mısınız? Sanmıyorum bundan olduğunu ama dosyada bir yerde gördüm, zararı olmaz.

Valorant hangi diske kurulu? Çoğu Vanguard'dan kaynaklı görünüyor ama asıl sorunun Vanguard'da olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen HDD'de sorun var.

Dediğiniz şeklde DDU ile kaldırıp dediğiniz şeyi indirdim eski inen sürücüden bir fark gözükmüyor. Kurarken bazı hatalar aldım fakat bir sıkıntı gözükmüyor ve arktık GeForce Experience kullanılabiliyor bu da iyi bir şey.

Valorant bilgisayarımda Windows ile birlikte SSD'de yüklü. Valorant'tan da önce bilgisayarım sürekli çöküyordu fakat bu son zamanlarda Valorant yüzünden çok çökmeye başladı. HD Tune ile SSD'yi kontrol ettim fakat bir sıkıntı göremedim, fotoğraflarını da aşağıya ekledim.
Sıkıntının ne olduğunu bulabilirsek çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• test 3.png
    test 3.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 4
  • test2.png
    test2.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu testleri HDD'ye de yapar mısınız? HD Tune Pro kullanın bir de, sağlık bilgilerini de paylaşın. Dosyalarınıza bir daha bakacak zamanım şu an yok ancak ikisinden birinde sorun olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum.

HDD'yi sonradan eklemediniz değil mi, en başından beri SSD + HDD kullanıyordunuz? Çökmeler olurken ikisi de vardı yani?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı