Satılık I5 2400 işlemci ve Gigabyte B75M-D2V anakart

glaitaht

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhabalar, bir forumdan ikinci el aldığım i5 2400 işlemci ve Gigabyte B75M-D2V anakartı satmak istiyorum. Satış sebebi sistemi yükseltmek. Henüz almadığım 1050 TI ile darboğaz yapabilir korkusu yüzünden satışa koyuyorum. Anakartın USB 3.0 ve Sata 3 desteği mevcut. Onboard şekilde LOL oynunu 60 FPS ile oynamak mümkün.

İşlemcinin yalnızca kendi var. Anakartın kutusu mevcut arka aynası kayıp. Eğer istenirse yanına Dark Freezer 94X Blue işlemci soğutucusunu cüzi miktar ekleyerek gönderebilirim.

Fiyat 375TL, PTT ile şube teslim kargoyu karşılama imkanım var.

Son düzenleme:
1050Ti i5 2400 ikilisini kullanıyorum. Witcher 3 ayarlar en yüksekte 35-40 FPS %100 GPU ara ara %100 CPU kullanımı oluyor. Test ettirmek istediğiniz oyun Steam kütüphanemde varsa seve seve test ederim.

1050Ti i5 2400 ikilisini kullanıyorum. Witcher 3 ayarlar en yüksekte 35-40 FPS %100 GPU ara ara %100 CPU kullanımı oluyor. Test ettirmek istediğiniz oyun Steam kütüphanemde varsa seve seve test ederim.

PUBG oyunu var mı acaba kütüphanenizde?

300TL satıyor musun.

Teklifiniz için teşekkür ederim. Henüz sistemime ekran kartı takmadığım için bir aciliyeti yok. Acil satmam gerekirse 300tlye kargoyu sizin karşılamanız şartıyla satabilirim. Telefon numaranızı bırakırsanız daha hızlı ulaşırım.

Ama dediğim gibi herhangi bir aciliyeti yok şuan.

Hayırlı olsun, Allah içine sindirsin. :D

Teklifiniz için teşekkür ederim. Henüz sistemime ekran kartı takmadığım için bir aciliyeti yok. Acil satmam gerekirse 300tlye kargoyu sizin karşılamanız şartıyla satabilirim. Telefon numaranızı bırakırsanız daha hızlı ulaşırım.

Ama dediğim gibi herhangi bir aciliyeti yok şuan.
Satmayacaksınız değil mi ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı