İ5-2400 R5 230 sistem ne kadar eder?

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Tatilde en az 4500 TL'ye oyuncu bilgisayarı alacağım ancak kendi bilgisayarımı satıp üzerine eklemek istiyorum. Tahmini ne kadar eder. Yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Full kasa olarak monitörsüz en fazla 1500 TL eder.

2. el olur fark etmez sıkıntısı yoksa ekran kartı mecbur olacak.
dostum ben itopyadan hazır sistem alicaktm daha nasıp olmadı sana olsun bari 4.3k ya apu sistem var 0 incelemeni öneririm itopyaya gir en ucuz hazır sistem o zaten

Dostum ben İtopya'dan hazır sistem alacaktm daha nasıp olmadı sana olsun bari 4.3K ya APU sistem var 0 incelemeni öneririm İtopya'ya gir en ucuz hazır sistem o zaten.

Keşke 3 ay öncesinde alabilseydim Donanım Arşivi'nin 3 ay önce 5000 TL sunduğu oyuncu bilgisayarı şu anda 13000 TL gibi bir şey hani 3 ayda 8000 TL aşırı fazla bir sayı keşke 3 ay öncesinde alabilseydim diyordum.
Dostum ben İtopya'dan hazır sistem alacaktm daha nasıp olmadı sana olsun bari 4.3K ya APU sistem var 0 incelemeni öneririm İtopya'ya gir en ucuz hazır sistem o zaten.

Ülkenin şu durumunda zeten bilgisayar toplamak çok zor söylemesi ayıptır babam işçi olarak tekstilde çalışıyor ve sadece haftada 1750 TL alıyor başka ülkede o parayı 2 günde alıyorlar işçiler gerçekten üzücü bir durum.

4300e bulamadım reis 5300 var.

6500 TL APU sistem buldum 2.el 1 ay kullanılmış harika bir sistem sence nasıl bence bu fiyata bundan iyisi yoktur.

AMD Ryzen 5 5600G.
NVMe M.2 SSD 480GB.
320GB HDD.
16 GB RAM 3600 MHz.
B450M-K 2
500W Power.
Zoko dora 4x12cm autoring RGB fan Gaming kasa.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…