i5 2400 Sistem LoL'de 18 FPS veriyor

Cengizhan55

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4.2 1600 MHz TurboX
SSD veya HDD modeli
1.KIOXIA 480GB/2.PİO240GB
Ekran kartı
AMD R7240 4G
Anakart
ZX-h61c/b75 v2.3
İşlemci
i5 2400
Selamunaleyküm öncelikle bilgisayarımda FPS düşüşü gerçekleşti. Sabah LoL oynarken 120 FPS alırken akşam girdiğim zaman 18 FPS aldım ekran kartını sıfırladım ve normalde yeşil ekran verir siyah ekran yapıp oyununa güzel devam ederdim ama akşam önce siyah ekran verdi. Sanki monitörde çizikler varmış gibiydi siyah ekrandan sonra mavi ekran oyuna attı ama FPS de bir şey değişmedi. Bilgisayarı 5 yıldır kullanıyorum bilen birisi varsa cevaplasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamunaleyküm öncelikle bilgisayarımda FPS düşüşü gerçekleşti. Sabah LoL oynarken 120 FPS alırken akşam girdiğim zaman 18 FPS aldım ekran kartını sıfırladım ve normalde yeşil ekran verir siyah ekran yapıp oyununa güzel devam ederdim ama akşam önce siyah ekran verdi. Sanki monitörde çizikler varmış gibiydi siyah ekrandan sonra mavi ekran oyuna attı ama FPS de bir şey değişmedi. Bilgisayarı 5 yıldır kullanıyorum bilen birisi varsa cevaplasın.
images (1).jpegimages.jpeg
Ekran kartı çipset arızası nedeniyle genelde bu tarz görüntü oluşuyor. Driver silinmiş olduğundan düşük FPS ile de oynatıyor olabilir.
DDU ile driver temizledikten sonra sıfırdan kurun Furmark çalıştırmayı deneyin. Değişen bir şey olmazsa ekran kartı kaynaklı bir sorun olabilir başta söylediğim gibi.

Geri
Yukarı