i5 2400 sisteme 600TL ekran kartı tavsiyesi

eneskaradeniz

Hectopat
Daha fazla  
  • i5 2400 3.10 Ghz
  • GT 440 1 GB
  • 4 GB DDR3 1333 Mhz
  • MSI H61M-P21(B3) Anakart
Bu sisteme 600 TL'ye ekran kartı düşünüyorum. Benim kafamda Asrock RX 560 var 577 TL'ye Nanokatalog'dan sizce güvenilir mi? Benim şu an ki ekran kartı DDR3, RX 560 çalışır mı benim sistemde? Başka ekran kartı mı almalıyım?

Benim tahminim 600 TL'yi bu sisteme vererek çöpe atmış olursun bilgin olsun imkanın var ise ve biraz da sabır ile 0 sistem alman çok daha mantıklı olur.

Örneğin bu.

Aynı gün kargo diye belitrmişler. Bir sorun olacağını sanmıyorum. Sadece stokta olmayınca biraz beklettikleri söyleniyor. Fiyat uygun siteden alışveriş yapanlar var. Yani dolandırıcı falan değiller.
Bahsettiğin ürün buysa alabilirsin. Fiyatı uygun. Aldığında buraya görüşlerini yazabilirsin.
RX 560

Sisteminde çalışır. Bir sorun olmaz.

HP RX 460 OEM var piyasada, ucuza iyi bir ekran kartı seni iyi idare eder. Bu yılki oyunları düşük/orta ayarlarda oynatır gibi geliyor. Daha sonrasında @Ro0kie 'nin bahsettiği gibi gider sistem toplarsın.
Küçük bir ekleme; Donanım Arşivi bu paylaştığım ekran kartı ile performans videosu çekmişti. Buradan ulaşabilirsin. İyi günler.

HP RX 460 OEM var piyasada, ucuza iyi bir ekran kartı seni iyi idare eder. Bu yılki oyunları düşük/orta ayarlarda oynatır gibi geliyor. Daha sonrasında @Ro0kie 'nin bahsettiği gibi gider sistem toplarsın.
Küçük bir ekleme; Donanım Arşivi bu paylaştığım ekran kartı ile performans videosu çekmişti. Buradan ulaşabilirsin. İyi günler.

Aynen bunu değerlendir bence, güzel seçim.

Aynen bunu değerlendir bence, güzel seçim.
OEM rx 460 aldım benim pc de çalışmadı. Bozuk diye geri gönderdim adamlar çalıştığını söyledi ama yenisi göndereceklerini söyledi geldi yine çalışmadı. Başka bir pc de denedim amd di çalıştı. Ama intel e takınca çalışmadı. O yüzden bütçeyi yükseltip bunu almayı düşündüm ama şimdi AliExpress den GTX 960 alacağım sizce benim sistemde çalışır mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı