Çözüldü i5-2430M CS:GO sabit 48 FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shinyapo LXXIV

Decipat
Hocalarım farem olmadığı için sadece test için girmiştim (daha yeni yükledim). Tam da elin bitmesine son 20 sn kala izleyici moduna geçtim. Fakat patlamada da, çatışmayı izlerken de sabit 48 FPS aldım. Kenar yumuşatma vs. en düşük - kapalı konumuna getirdim. Sizce sorun nedir?

Intel Core i5-2430M
AMD Radeon HD 6650M.
2x4 nanya Technology 667 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocalarım farem olmadığı için sadece test için girmiştim (daha yeni yükledim). Tam da elin bitmesine son 20 sn kala izleyici moduna geçtim. Fakat patlamada da, çatışmayı izlerken de sabit 48 FPS aldım. Kenar yumuşatma vs. en düşük - kapalı konumuna getirdim. Sizce sorun nedir?

Intel Core i5-2430M
AMD Radeon HD 6650M.
"Dizüstü enerji tasarrufu" açıksa kapatın.

Intel Core i5-2430M
AMD Radeon HD 6650M.

Çözüm
Deneyeyim hocam.
@Boranity 60-65 FPS gördüm Vertigo'da fakat biraz daha fazla yükseltemez miyim? i5-2430M vasat bir işlemci değil o kadarda. Pil Yüksek Performans seçili temp ve %temp% dosyaları silinmiş halde. En az 70-80 istiyorum.

Son düzenleme:
Deneyeyim hocam.
@Boranity 60-65 FPS gördüm Vertigo'da fakat biraz daha fazla yükseltemez miyim? i5-2430M vasat bir işlemci değil o kadarda. Pil Yüksek Performans seçili temp ve %temp% dosyaları silinmiş halde. En az 70-80 istiyorum.
Çözünürlük ve ayarları en düşüğe alabilirsin. Çözünürlük içinde 4:3 olanlardan birini dene. Çok performans bekleme sisteminden.

Yeni konular

Geri
Yukarı