i5 2430M GT 520M laptop ile The Forest oynanır mı?

Optimizasyon sorunlu ve Unity ile yapılmış oyunlar ile, GTA V kıyaslamak. Ayrıca attığın video 4-5 sene öncenin bir videosu, herhangi bir değer filanda yazmıyor. En güncel bu testi buldum. Testteki ekran kartı 540M, ona göre düşünebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam sayfasında istedikleri sistem özlelikleri, Unity sürümlerine göre sunduğu ortalama veriler. Yani o istenilen sistemlere bakarak, oyunu filan satın almayın. Bu iki oyunda birbirine yakın performans veriyor. Dediğim gibi keyif almayacak bir FPS oranında ve Dizüstü bilgisayar alev alacak şekilde oynarsınız.

Satın almayı düşünüyorsan, önce korsan indirip deneyin. Ama dediğim gibi, bu oyunlar sürekli güncelleme alıyor. Unity eski sürümünde durmuyorlar. Yeni gelen özelliklere direkt geçiş yapıyorlar. Çıktıkları zamana göre efekt, animasyon ve bazı ışıklandırmalarda geliştirmeler var.

Son düzenleme:
Ekran Kartının VRAM'inin yüksek olması gücünün de iyi olduğu anlamına gelmez. Hazır ezber bilgilerle gitmeyiniz. Ona bakarsan R7 240 4 GB modeli var ancak R7 240 çöp bir kart.
İkiside özürlü bir oyun, erken erişim de, optimizasyon sıkıntıları var.

800x600'de bile çok düşük FPS alırsın, 5 - 10 FPS alırsın. Oynanacak derece de değil bu.
Arkadaşım HD 4350 ile 800x600 çözünürlükte 25 FPS alıyordu ezbere bilgilerle gelmeyiniz.

Arkadaşlar laptop a 6 GB RAM'a çıkardım ve GTA 5 1366x768 çözünürlülük 40 FPS, PUBG Lite 120 FPS, CS 80 FPS aldım.

Geri
Yukarı