Çözüldü i5 2430M GT 540M Valorant siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖzgürEfe132

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yukarıda da belirttiğim gibi, Valorant oyununu açarkan siyah ekranla karşılaşıyorum. Sesler vs. her şey geliyor ama sadece ekran yok. Hatta ekrana rastgele basarken yanlışlıkla oyuna bile girdim. Sistem özelliklerim şöyle:

• Ekran kartı: GT 540M 1GB.
  • RAM: 4 GB.
  • İşlemci: Intel Core i5-2430M 2.40GHz.

İnternetten de baktığıma göre sadece ekran kartı yetersiz kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar, yukarıda da belirttiğim gibi, Valorant oyununu açarkan siyah ekranla karşılaşıyorum. Sesler vs. her şey geliyor ama sadece ekran yok. Hatta ekrana rastgele basarken yanlışlıkla oyuna bile girdim. Sistem özelliklerim şöyle:

• Ekran kartı: GT 540M 1GB.
  • RAM: 4 GB.
  • İşlemci: Intel Core i5-2430M 2.40GHz.

İnternetten de baktığıma göre sadece ekran kartı yetersiz kalıyor.

Hocam aynı sorun bende de vardı. Tam ekranda oyun açılmıyor. Oyundayken siyah ekran geldiğinde Alt+Enter yapıp oyunu pencereli tam ekrana çevirin. Aynı sistemin benzeri bende de var bir türlü tam ekran yapamadım. Tam ekran yapınca ya oyun donuyor ya da ekran simsiyah oluyor.
Hocam laptopa nasıl takacak acaba arkadaş koskoca 1050 Ti'i? :D
Laptop la uyumlu olanı takarım.
Hocam aynı sorun bende de vardı tam ekranda oyun açılmıyor. Oyundayken siyah ekran geldiğinde alt+enter yapıp oyunu pencereli tam ekrana çevirin aynı sistemin benzeri bende de var bir türlü tam ekran yapamadım tam ekran yapınca ya oyun donuyor ya da ekran simsiyah oluyor.

Hocam çok teşekkür ederim. Oldu oyun şu anda cayıır cayır oynuyorum.

Geri
Yukarı