i5 2450M laptop ne kadar eder?

O kadar da değil hocam, yine de senin benim ruhumuzu daraltabileceğinde hemfikirim ancak güzel bir "EBA PC" olabilir.

3. nesil i5 işlemcili cihazım var, evde boş duracağına aceleden bilgisayarcıya satayim dedim teklif edilen miktar 500'ü geçmedi yani ederi 1 bilemedin 1.2 piyasaya göre maximum. EBA kullanımı da pek yok artık istiyorsa koysun ancak satamaz, alıcı bulamaz.

3. nesil i5 işlemcili cihazım var, evde duracağına aceleden bilgisayarcıya satayım dedim teklif edilen miktar 500'ü geçmedi yani ederi 1 bilemedin 1.2 piyasaya göre maximum. EBA kullanımı da pek yok artık istiyorsa koysun ancak satamaz, alıcı bulamaz.

Deme hocam öyle, ben 1GB bellekli Atom n450 netbooku 550TL'ye sattım birkaç ay önce. Bilgisayarcı tabi ki ölü fiyat verir, piyasa fiyatından alım yapsa kime satacak ve sattığının karşılığını nasıl alacak?

Tabi ben de şu kadar eder bu kadar eder demiyorum, kondisyonuna, çalışan çalışmayan parçalarına vesaire göre internette gezinmek vesaire için tercih edilebilir diye düşünüyorum.

Deme hocam öyle, ben 1GB bellekli Atom n450 netbooku 550TL'ye sattım birkaç ay önce. Bilgisayarcı tabi ki ölü fiyat verir, piyasa fiyatından alım yapsa kime satacak ve sattığının karşılığını nasıl alacak?

Tabi ben de şu kadar eder bu kadar eder demiyorum, kondisyonuna, çalışan çalışmayan parçalarına vesaire göre internette gezinmek vesaire için tercih edilebilir diye düşünüyorum.
Bende ölü fiyata aldığını biliyorum. 500 verdiğine göre piyasasi ... diye devam etmiştim. İnternette gezinmek amacıyla alacak biri akıllıysa tablete yönelir. Bu kadar eski cihazların ömrü doldu bana kalırsa. Ben hala alıcı bulacağını düşünmüyorum 1500'e isterse deneyebilir.

Geri
Yukarı