i5 2450M ve GT 525M sistem CS:GO açar mı?

gizli kalsın

Decapat
Arkadaşlar eski bir laptopa sahibim, o yüzden günümüz oyunlarından geri kalabiliyorum. Acaba sistemim CS:GO çalıştır mı?
Requirements Test buradan sorguladım ve oyunu çalıştırma konusunda olumlu yanıt aldım. Sizce de çalıştırır mı?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO biraz optimizasyon sorunlu bir oyun. 2004 yılından kalma fosilleşmiş Source oyun motorunu kullandığı için sorun çıkartıyor artık. Ayrıca minimum sistem gereksinimlerine göre öğrenemeyiz çalışıp çalışamayacağını. Bu tür siteler doğru bilgi vermez. Ben GT-540M ile zorlanıyorum CS:GO'da belli bir ayardan sonra. GT-525M ile rahat oynayacağınızı zannetmiyorum.

CS:GO biraz optimizasyon sorunlu bir oyun. 2004 yılından kalma fosilleşmiş Source oyun motorunu kullandığı için sorun çıkartıyor artık. Ayrıca minimum sistem gereksinimlerine göre öğrenemeyiz çalışıp çalışamayacağını. Bu tür siteler doğru bilgi vermez. Ben GT-540M ile zorlanıyorum CS:GO'da belli bir ayardan sonra. GT-525m ile rahat oynayacağınızı zannetmiyorum.

O sistem gereksinimleri oyun ilk çıktığı zaman geçerliydi. Üzerine zilyon tane güncelleme yaptılar. Bu oyunu akıcı oynamanın en kestirme yolu en az 144 Hz monitör kullanmak. Aksi taktirde kesin bir problem çıkıyor. Ekstra olarak GTX 1050 Ti ekran kartlı sistemler anca oynatıyor bu oyunu şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı